Tekil Mesaj gösterimi
13-Oca-2012, 23:49:29   #1 (permalink)
Shadow
Acemi Üye
 
Shadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #9157 / Eyl 2011
Yer: ιη тнє ѕнα∂σωѕ
Mesaj/konu: 68 / 30
Ref: 6 / 475
Seviye: Shadow aşmışShadow aşmışShadow aşmışShadow aşmışShadow aşmış
Smile Yönetici başvurusu (Serbest Kürsü)
Görüntüleme:


Merhabalar,
Serbest kürsü bölümü için yönetici olmak isterim.

Neden serbest kürsü ?

Serbest kürsü oldukça fazla alt forumu olan bir bölüm lakin; alt forumların geneline hakim olduğumu düşündüğüm için serbest kürsü'de yöneticiliğe başvuruyorum.

Neden Ref5.net ?


Ref5.net online sayısı çok iyi, hitap ettiği kitle geniş ve yöneticileri olgun insanlardan oluşan bir site. Bu oluşuma daha yakından katkı sağlamak isterim.

Neden yönetici olmak ?


Kendime ait basit oyun üzerine kurulu bir sitem var. Daha önce de bir kaç sitede moderator'lük yaptım. Forum kullanımını ve kurallarını iyi bildiğimi düşünüyorum. Normal bir üye olarak foruma katkı sağlamaya devam etmek yerine, yönetici olmak isteme sebebim ise nick'im renkli olsun,2-3 üyeye laf atayım,üstünlük sağlayayım asla değildir. Bunun hevesini küçük yaşlarda aldım. Amacım bu sitede yönetici olarak daha net katkı sağlayabilmek, zaten renkli ve canlı olan Serbest Kürsü'ye biraz daha düzen ve renk getirmek.

Eklemek istediklerim :


Bir yönetici olarak mesaj sayısı az ve yeni bir üye ile çalışmak istemezdim;ama sözüm meclisten dışarı 2000li mesajlara ulaşıp elle tutulur 200 yorumu olmayan üyeler forumlarda gezmekte. Mesaj sayısı kasmanın gerçekten zor bir olay olmadığını forum konusunda ustalaşmış kişiler bilirler.
Ben Ref5.net'e üye olduğum ilk günden beri mesaj sayımı arttırmak için 1 adet bile mesaj yazmadım. Başvurum değerlendirilirken mesajlarıma elbette bakılacaktır ama bunu eklemek istedim.

Olumlu/olumsuz başvuru yanıtınız için şimdiden teşekkür ederim.


Saygılarımla.