Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27-Şub-2012, 16:10:32   #1
Yeni Başlayacaklar İçin Cforce, FastOcr ve Villain Hakkında Sorular
efelerin_efesi 27-Şub-2012, 16:10:32

Üç gündür bu iş için uğraşıyorum account team deki arkadaşlarlada görüştüm ancak herkes onları bu tarz sorularla bunalttığı için maalesef arkadaşlarda haklı olarak çok fazla yardımcı olamadılar bana. Şimdi öncelikle benim amacım gerçekten bu işi öğrenmek bi anlık heves değil. Sitedeki Cracking bölümündeki tüm videoları izledim ve hemen hemen tüm konuları baştan sona okudum. Ancak konular çok eski olduğu için çoğu 2010 yılında açılmış günün şartlarına çok fazla uyum sağlayamıyor galiba.
Sizlere yapmak istediklerimi ve öğrendiklerimi anlatayım sırasıyla. Öncelikle amacım adult site kırmak değil filehost siteleri kırmak istiyorum.

1. Proxy nasıl bulunur? (Nedir ne işe yarar)
Proxy bulma ve bulduğum proxyler arasında sağlam onları ayırma işinde sıkıntım yok.

2. Combolist nasıl bulunur? (Nedir ne işe yarar)
Bunlarıda gerek sitemizden gerekse farklı kaynaklardan temin edebiliyorum

Şimdi bundan sonraki olay tercih edeceğimiz proğram ile yola devam etmek. Ben sitede en çok kullanılan 3 proğram olan cforce fastocr ve villain proğramları üzerinde çalıştım hep.
Cforce proğramında failwords blockwords hitswords nedir nasıl bulunur anlayamadım bulamadım?
Aynı şekilde postdata ve cookie nedir nasıl bulunur yazamadım?

Villian proğramında ise profil kısmında sorun yaşıyorum. Mesela fileserve için profil nasıl olmalı nereden temin edilmeli veya nasıl yapılmalı. (Villain içinde bazı profiller var ama çok eski sağlam olduklarını düşünmüyorum)

Fastocr proğramında ise success key failure key block key retry key nedir nasıl bulunur anlamadım ama cforce proğramındaki failwords blockwords ve hitswords ile aynı şeyler olduğunu düşünüyorum doğrumu?

Sayfa kaynak koduna bakma kısmında ise videolarda hep basit popup lu siteler verilmiş örnek olarak ama ben fileserve ye baktığımda hiçbirşey anlamadım. Sayfa kaynak kodlarına bakmanın püf noktaları?

Bunlar hakkında herkesten bir cümle öğrensem bana o bile yeter. Forumda birçok konu var ama hepsi çok karışık. Üstelik benim bu konular hakkında en ufak bir bilgim bile yok çoğu yerde A öğretilmeden B ye geçilmiş. Herkesten az çok yardım istiyorum

(Eğer konu buraya açılmayacak bir konu ise size zahmet kapatmak yerine uygun konunun içine mesaj olarak ekleyebilirmisiniz?)

 
efelerin_efesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
efelerin_efesi
atıldı
Üyelik tarihi: Eyl 2011
Mesajlar: 2.613
Görüntüleme:
Alıntı ile Cevapla