Tekil Mesaj gösterimi
3-Oca-2014, 11:53:45   #2 (permalink)
Areth
Üye
 
Areth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #9626 / Eki 2011
Mesaj/konu: 1.249 / 187
Ref: 10 / 1582
Seviye: Areth forumda seviliyorAreth forumda seviliyorAreth forumda seviliyorAreth forumda seviliyorAreth forumda seviliyorAreth forumda seviliyorAreth forumda seviliyorAreth forumda seviliyorAreth forumda seviliyorAreth forumda seviliyorAreth forumda seviliyor
Standart

accessdiver ile yapabilirsin. Benim bu iş için en çok kullandığım programdır. Yapacağın ilk iş [email protected]:abcdef şeklinde olan mail-pass combodan mailleri userlist ve passları passlist olarak ayrı ayrı kaydet. Daha sonra kaydettiğin maillistdeki ''@'' lerin hepsini '':''olarak değiştir. Ve ilk yaptığın işlemi tekrar bu maillist için yap. ahmet1254 userlist olarak kaydet. İlk kaydettiğin passlist (abcdef) ile enson kaydettiğin userlist (ahmet1254) combo oluşturabilirsin. Daha kısa yolu vardır ama bunuda seçenek olarak kullanabilrsin.

Resimde de gördğün gibi load a combo file ile comboyu seçiyorsun o otomatik ayırıyor userlist passlist diye sonra kaydediyorsun. Kaydettğin user ve passları programa yükleyp daha sonra save list as a combo file ile combo oluşturp kaydediyorsun.

Konu Areth tarafından ( 3-Oca-2014 Saat 12:07:34 ) değiştirilmiştir.