Tekil Mesaj gösterimi
22-Eyl-2015, 21:50:30   #19 (permalink)
ANLOVE
Yönetici
 
ANLOVE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #4276 / Mar 2011
Yer: İzmir
Yaş: 23
Mesaj/konu: 7.336 / 718
Ref: 0 / 6922
Seviye: ANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolik
Standart

Apathe nickli üyeden alıntı Mesajı göster
1. Etkinlik : Bilgi yarışması düzenleyebiliriz , isterseniz belli konularda olur isterseniz sadece bir konuda mesela tarihi bir bilgi yarışması oyunu düzenleriz.
İlk soruyu konuyu açan yönetici sorar ve sorunun cevabını bilen yeni soru sorma hakkına sahip olur , sorunun cevabını bilen 15 dk içinde yeni soru sormazsa başkası soru sorabilir Bir soru 1 gün içinde cevap alamazsa , başka biri yeni bir soru sorabilir.

Malesef internet ortamında bu çok zor çok kolay hile yapılabilir ref5 üyelerine gelmez

Apathe nickli üyeden alıntı Mesajı göster
2. Etkinlik ise itiraf etkinliği düzenleyebiliriz. Ref5 itiraf ediyor adlı bir konu açılır ve üyeler itiraflarını yazarlar . Biraz içleri rahatlar . 1 kereye mahsus olmak şartıyla itiraflarını yazan üyelere ref ödülü verilebilir. Ayrıca anket bölümünde yeni bir konu açılarak itiraflar arasından ''en''leri seçebiliriz. Mesela en ilginç itiraf , en komik , en hüzünlü itiraf gibi. Tabi ''en''lere girenlere de belli bir ref ödül olarak verilebilir.

Kabul edilmiş ve sıraya alınmıştır. Kazanana verilecek ref kadar sizde kazanacaksınız.

Apathe nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Caps yapma yarışması düzenleyebiliriz. Bir konu açılır ve o konuya üyeler kendi yaptıkları capsi atarlar. Yapılan capslerin birincisi ise anket bölümüne açılacak yeni bir konuyla belirlenebilir.Tabi buradaki husus capslerin bizzat üyelerimiz tarafından yapılması. Yani sosyal medyadaki capsleri buraya kendimiz yapmışız gibi atarsak hiç bir anlamı olmaz. Eğer bu fikir kafanıza yatarsa yarışmanın kuralları ile ilgili detaylı bir beyin fırtınası da yapabiliriz. Şimdiden hayırlı olsun yapılacak tüm etkinlikler.

İlgi görmeyeceğini düşündüğümüzden dolayı uygun görülmemiştir.

Mustafawireless nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar Super11 diye bir oyun biliyorsunuzdur Haftalık bütçenize göre takım Superlig takımlarında oyuncu seçip takım oluşturuyorsunuz oyuncunun gol atması asist yapması size puan getiriyor ,Bir arkadaşımız lig kurabilir ordan her hafta ligde ilk 3 girenlere ;
1.ciye: 1500 ref
2.ciye: 1000 ref
3.ciye: 500 ref

Yarışmalarımızı mümkün mertebe kısa tarih aralarında tutmaya çalışıyoruz ki yeni aktiviteler yapabilelim. Öneriniz için teşekkürler yeni önerilerinizi bekliyoruz.

Magnezyum2Oksit nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Esli batak turnuvasi yapilabilir herhangi bir site uzerinden facebook olur oyun siteleri olur

Kabul edilmiş sıraya alınmıştır. Kazanana verilecek ref kadar sizde kazanacaksınız.

bay_talha nickli üyeden alıntı Mesajı göster
İlginç bilgiler yarışması düzenlenebilir en çok ilginç bilgi veren kişi kazanabilir örneğin

Kabul edilmiş ve sıraya alınmıştır. Kazanana verilecek ref kadar sizde kazanacaksınız.

kennet nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Point Blank BIçak Turnuvası Ref5 adlı oda açılıp NG ödülü düzenlene bilir ama Atılan bıçaklar yasak olacak

Yarışmaların daha çok site geneline hitap etmesini temenni ediyoruz. Önerinize teşekkürler. Yeni önerilerinizi bekliyoruz.

bull_gur nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Bayram geliyor ya arkadaşlar belki belirli merkezlerde bayramlaşma tarzı bir kaç saatlik muhabbet etmek için insanlar bir araya gelebilir belki yarışma filan olmaz ama etkinlik olarak hoş bişey olabilir

Bayram da herkesin mutlaka önemli bir işi olacağından uygun görülmemiştir. İleri ki tarihlerde düşünülebilir. Teşekkürler Önerinize.

crank.0019 nickli üyeden alıntı Mesajı göster
XoX turnuvasi nasil olur klasik kucuk sekilde katilan yarismacilar kura seklinde karsilasir elenerek sona kalan ilk 3 e oduller verilebilir rer odulunu siz belirleyin

Kabul edilmiş ve sıraya alınmıştır. Kazanana verilecek ref kadar sizde kazanacaksınız.

Yoğun ilginize teşekkür ediyoruz. Yeni önerilerinizi bekliyoruz.