Tekil Mesaj gösterimi
20-Eyl-2015, 00:44:07   #3 (permalink)
Apathe
Asistan
 
Apathe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #13416 / May 2012
Yer: Sivas/Ankara
Mesaj/konu: 668 / 96
Ref: 12 / 3942
Seviye: Apathe forumda seviliyorApathe forumda seviliyorApathe forumda seviliyorApathe forumda seviliyorApathe forumda seviliyorApathe forumda seviliyorApathe forumda seviliyorApathe forumda seviliyorApathe forumda seviliyorApathe forumda seviliyorApathe forumda seviliyor
Standart

Aklıma 2 etkinlik daha geldi.

1. Etkinlik : Bilgi yarışması düzenleyebiliriz , isterseniz belli konularda olur isterseniz sadece bir konuda mesela tarihi bir bilgi yarışması oyunu düzenleriz.

İlk soruyu konuyu açan yönetici sorar ve sorunun cevabını bilen yeni soru sorma hakkına sahip olur , sorunun cevabını bilen 15 dk içinde yeni soru sormazsa başkası soru sorabilir Bir soru 1 gün içinde cevap alamazsa , başka biri yeni bir soru sorabilir.

2. Etkinlik ise itiraf etkinliği düzenleyebiliriz. Ref5 itiraf ediyor adlı bir konu açılır ve üyeler itiraflarını yazarlar . Biraz içleri rahatlar . 1 kereye mahsus olmak şartıyla itiraflarını yazan üyelere ref ödülü verilebilir. Ayrıca anket bölümünde yeni bir konu açılarak itiraflar arasından ''en''leri seçebiliriz. Mesela en ilginç itiraf , en komik , en hüzünlü itiraf gibi. Tabi ''en''lere girenlere de belli bir ref ödül olarak verilebilir.

Aklıma şimdilik bunlar geldi