Tekil Mesaj gösterimi
3-May-2012, 20:16:34   #81 (permalink)
Wolverine
Üye
 
Wolverine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #6987 / May 2011
Yer: Adana
Yaş: 18
Mesaj/konu: 1.850 / 222
Ref: 8 / 916
Seviye: Wolverine forumda seviliyorWolverine forumda seviliyorWolverine forumda seviliyorWolverine forumda seviliyorWolverine forumda seviliyorWolverine forumda seviliyorWolverine forumda seviliyorWolverine forumda seviliyor
Standart

wolvverine nickli üyeden alıntı Mesajı göster
bizim mahallenin baya ilerisinde dikenli telle çevrili çiftlik tarzı bir yer vardı tellerin hemen yanında erik ağaçları vardı neyse biz yine bi gün gittik erik (ç)almaya içerde kemse yok sanıyoruz tellerin üstüne çıktık keyif çatıyoruz bahçenin ortasındaki elma ağaçlarını düşünüyoruz sonra içerdeki klubeden ilahi sesleri gelmeye başladı korktuk tam telin üzerinden atladık derken benim kolum dikenlere takıldı yırtıldı. Sonra sağlık ocağına gittik aşı vurulacak dendi korktum kaçmaya yeltendim iki arkadaşım beni tutmaya çalıştı ama ikisini de yanlara savurdum birisi o hızla doktor masasının altına girmişti .
Ertesi gün:
Gözlerimiz elma ağaçlarında kaldı demiştik arkadaşlar hadi gidelim dedi ben içerden ilahi sesi geliyodu falan dedim onlarda kurmalı saat falandır o diye beni kandırdılar.
Baya da uzaktı akşam üstü varabildik varmaz olaymışız içerde adam bizi karşıladı arkadaşlar telden attılar kendilerini ben kaldım ortada. Çam yarması gibi bir herif göz göze geldik adam beni kolumdan sürükleye sürükleye götürdü samanlığa kapattı.
Bir ağlıyorum yalvarıyorum ama görmeniz lazım sonra adam beni bıraktı elime de bir poşet elma erik kayısı ne varsa doldurmuş verdi susuyum diye
O günden beri bir daha bu işlere girmedim

ben yaşamış gibi oldum
__________________