Tekil Mesaj gösterimi
25-Tem-2011, 12:31:02   #585 (permalink)
Chris23
Üye
 
Chris23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #7187 / May 2011
Yer: Sin Tokatı
Mesaj/konu: 1.739 / 89
Ref: 7 / 5
Seviye: Chris23 forumda seviliyor
Standart

Arada Kalanlar: Betwixt
Tara Bray Smith
Yayınevi: Karakutu Yayıncılık


‘ALACA KARANLIK KUŞAĞI’NIN SON KİTABI

“Üç genç, hayatın ve kaderlerinin kendilerine oynadığı oyunun farkına varmaya başlamışlardı. Arada Kalanlar-Betwixt; sıra dışı, çarpıcı ve vurucu. Şok olacaksınız.”

www.amazon.com

Arada Kalanlar sürükleyici ve sağlam kurgusuyla vampirlerin dünyasına farklı bir boyut kazandırıyor. Sıradan bir yaşam kadar karmaşık olan ve bilinmeyenlerin labirentlerinde dolaşan ilginç öyküsüyle `alacakaranlık kuşağı`nı gizemli bir ormanın derinliklerine davet ediyor.

KARANLIK BİR GİZEM ÜÇ GENCİN GÖZLERİNİN VE UYKULARININ BİR KÖŞESİNDE PUSUDAYDI

“Ruhları yeniden şekilleniyor ve tepeden tırnağa değişiyorlardı. Müthiş bir gizem, sıra dışı bir kurgu ve olağanüstü bir hikaye. Gerilime hazır mısınız?”

Barnes and Noble

“Unutulmaz bir macera. Sakın kayıtsız kalmayın. Arada Kalanlar-Betwixt, okuyucunun elinden bırakmayacağı fantastik bir kurgu roman. Gerilim kemiklerinize işleyecek!”

Lisa Prolman, Greenfield Public Library

Uzun süredir kendilerinde bir gariplik olduğunu sezen üç genç, ormanın derinliklerindeki gizli bir yaz eğlencesinde, gerçek geçmişlerini ve belirsiz kaderlerini öğrenirler.

Güzel Morgan D’Amici sabahları uyandığında artık tırnak aralarının kanla dolduğunu fark eder...

Ondine Mason`un menekşe rengi gözlerinin önünde de farklı farklı tablolar canlanır olmuştur..

Lanetli kaçak Nix ise ölmek üzere olan insanların etrafında ışıktan haleler görmeye başlamıştır... Artık, periler, ateş çemberleri, beyaz kanatlar, konuşulamayan ve görülemeyen bir gerçekliğin hüküm sürdüğü yeni bir evrendedirler.