Tekil Mesaj gösterimi
25-Tem-2011, 12:28:51   #568 (permalink)
Chris23
Üye
 
Chris23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #7187 / May 2011
Yer: Sin Tokatı
Mesaj/konu: 1.739 / 89
Ref: 7 / 5
Seviye: Chris23 forumda seviliyor
Standart

Falcı
Stephen King Çeviren: Berat S. Uycan
Yayınevi: İnkılap Kitabevi

Burnu çürümüş ihtiyar çingene ``daha sıska...`` diye fısıldayarak bir sevgili gibi yanağını okşadı. İyi bir koca ve sevgi dolu bir baba olan Billy Halleck Connecticut` ta yaşamakta ve New York City` de avukatlık yapmaktadır. Amerikan `İyi Yaşamının` çıkardığı bir kurban! Pahalı ev, iyi bir aile, itibarlı bir meslek... normalden yirmibeş kilo fazla, otuzaltı yaşında ve doktorunun sürekli hatırlattığı gibi kalp krizi ülkesinin sınırında.
... ve günün birinde Billy Halleck`in güney Connecticut`un sakin kenti Fairview`de bir çingeneye arabasıyla çarpması sonucu tüm yaşantısı değişir.

Bölgesel mahkemede sevimli yargıç ve dost şerif tarafından aklanmasına karşın karanlık ve daha kötü bir karar alınmıştır hakkında. Başta sevinir, sonra telaşlanır sonunda dehşete düşer. Ve durduramaz. Sürekli yemesine rağmen kiloları uçar gider.
Connecticut` ın banliyösünde başlayıp kırsal Maine bölgesinde doruğa ulaşan büyü yok olmadan önce karabasanın sırrına eren bir adamın öyküsü. Acımasız terörün ve artan dehşetin öyküsü; aynı zamanda alışılmış Amerikan gönül rahatlığının sınırlarını zorlayan kabuslu hikayeler.

Okuyun ...Belki de bundan sonra artık perhiz yapmaya tövbe edersiniz.