Tekil Mesaj gösterimi
5-Oca-2014, 16:56:00   #1 (permalink)
DeCobray
Administrator
 
DeCobray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1 / Ağu 2001
Mesaj/konu: 25 / 885
Ref: 1000 / 3161
Seviye: DeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyor
Standart Ref Pazar 2014 (Beta) Tanıtım
Görüntüleme:


Selamlar,

Daha önceden duyurusunu yaptığımız ref pazarın ref markete entegrasyon işlemi tamamlandı.

Yeni düzenlemeye göre ref pazar tipleri ve özellikleri aşağıdaki tablodaki gibidir.Şu anda sadece ref pazar yönetimi ile yapılan testler ile sistem hatasız olarak çalışıyor. Sistem beta olduğundan tabloda yazan icon ve açıklama kısımları şimdilik aktif değil. Ayrıca gene beta olduğundan sadece satış pazarları olacak. Alış pazarları şimdilik açılmayacaktır.

Nasıl Pazar alıp açacağınızı anlatan bir video hazırladım.Yukarıdaki videoyu izleyip pazar açabilirsiniz. Ancak sistemi daha iyi anlayabilmeniz için ben kısaca sistemin arka plandaki işleyişinide açıklıyorum.

Ref marketten pazar aldığınızda ref pazar yönetimine özel mesajla bildirim gelir.

Bu bildirimde kimin hangi pazar tipini aldığı yazar. Siz pazarı düzenleyip kayıt et dediğinizde ref pazar yönetimine sizin açılmasını istediğiniz pazarın bilgileri ulaşır.

Ref pazar yönetimi pazarı ref market yanına açar.

Artık pazarınız sisteme dahil edilmiş olup alım-satıma hazır durumda getirilmiştir.

Buradan sonra ref pazar yönetimi kısmi olarak aradan çekilir.

X üye pazarınızdan Y ürününü satın aldığında ref otomatik olarak sizin hesabınıza aktarılır. Alım işlemi iptal edilse dahi ref geri verilmez.
Ref transferi otomatik olarak yapıldıktan sonra sistem size otomatik mesajla bildirim yapar.
Sizde bildirime istinaden 48 saat içinde şifreyi Phisher C/P üzerinden göndermek zorundasınız. Aksi bir durumda geçerli mazeret sunmazsanız ref pazardan 1 yıl boyunca banlanıp -1000 ref cezası alırsınız.
Panel üzerinden şifre gönderim işlemi bittikten sonra üyeler dilerlerse bir birlerine itrader gönderebilirler.

Ümit
__________________
İletişim:
.