Konu: Vps Pazar
Tekil Mesaj gösterimi
21-Eyl-2014, 16:06:11   #1 (permalink)
AdvancedWarfighter
Banned
 
AdvancedWarfighter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #16442 / Ağu 2012
Mesaj/konu: 1.309 / 128
Ref: 0 / 13561
Seviye: AdvancedWarfighter refe ref demiyorAdvancedWarfighter refe ref demiyorAdvancedWarfighter refe ref demiyorAdvancedWarfighter refe ref demiyorAdvancedWarfighter refe ref demiyorAdvancedWarfighter refe ref demiyorAdvancedWarfighter refe ref demiyorAdvancedWarfighter refe ref demiyorAdvancedWarfighter refe ref demiyorAdvancedWarfighter refe ref demiyorAdvancedWarfighter refe ref demiyor
Standart Vps Pazar
Görüntüleme:


Arkadaşlar yukarıdaki özelliklere sahip vps i başlangıç olarak kiralamanıza sunmuş bulunmuktayım.Daha yüksek özellikli vps ve vds lerde elimde mevcut ancak şimdilik hem ayağınız alışsın hem de bende dağıtıma alışayım diye yukardakini uygun gördüm.
Dağıtacağım vps olduğundan ötürü yukardaki hızı bölümlenecektir öncelikle kazıklamanın manası yok bunu bilin.Yani 1 mbit hız 3 kişiye dağıldığında kullanıcıların KULLANIMINA GÖRE net hızı düşecektir.Vps çift çekirdeklidir arkadaşlar.Kiralamak isterseniz aşağıdaki koşulları kabul etmiş olursunuz.Ve kurallarda kesinlikle katıyım itiraz edecek olan olursa lütfen kiralamayı aklından dahi geçirmesin.

Kurallarımız şunlardır;

1- Kesinlikle ama kesinlikle garantisi yoktur aldığınız andan itibaren tüm sorumluluk size aittir.Yani bu şu demek alırsınız 1 aya kadar da götürür,1 haftada gidebilir,1 saatte gidebilir.(Ben bu vps i 3 aydan beridir kullanmaktayım 3 ay içerisinde bir kaç defa oturumlarım kapatıldı ben yerinden devam ettim 2 defa şifrem değiştirildi düzelttim.3 ay içerisinde 2 defa offline a 8 saat civarı düştü yani vps 3 ayda 16 saat civarı ulaşılamadı kapalı kaldı KİMSEYİ KAZIKLAMANIN KANDIRMANIN MANASI YOK.BURADA BU KADAR SÜRE GİDERDEN KASIT VPS İN ULAŞILABİLİR DURUMDA OLMASIDIR)

2- Kesinlikle HER GÜN VERİ YEDEKLEMENİZİ YAPMAK ZORUNDASINIZ.Çünkü ne zaman ne olur belli olmaz.

3- Ya sahibi anlarsa diye endişelenmeyin neden endişelenmeyin VPS KAPATILMADIĞI SÜRECE şifrenizin patlama ihtimali yoktur.Patlarsa yeniden düzenler hesabınızı açarım.Zaten 1 AY BOYUNCA SÜRE VERMEMİN SEBEBİDE BUDUR BÖYLE BİR SIKINTIYLA KARŞILAŞIRSANIZ düzeltebilirim.

4- Vps in normal koşullarda süresi 18.11.2014 e kadardır.

5- Advanced bunu yükleyemedim yükle,advanced sentry im kapanmış advanced netframework yükle vs. gibi laflar kesinlikle duymak istemiyorum her halt yüklenebiliyor yükleyemiyorsanız lütfen problemi kendinizde arayın.Yada vps in her tarafını kurcalayın özgürsünüz.

6- Kiraladığınız dakika saniyeden itibaren 1 ay atar günü geldiği an hesabınızı kaparım.Verim gitti bu oldu şu olduyla uğraşacak vaktimde yok.

7- Bunun beleş vps olduğunu unutmayın,korkmayın her haltı yapabilirsiniz.

Son olarak kullanıcı adı ve şifre seçiminde özgürsünüz ve bu işlemleri yaparken benim yardımım dahi gerekli değil kendiniz yapacaksınız.Refim geldiği an güvenlik detaylarını sizinle paylaşacağım ve duyduğunuzda hoşunuza gideceğine de eminim .

Son olarak vps i adil kullanımdan ötürü(akk burda da başınıza bela şaka tabii maksat hız düşük zaten aşırı azalmasın) yalnızca 3 kişiyle paylaşacağım ve aylık 4000 ref istiyorum pazarlık yok.

Tekrar tekrar söylüyorum kiralamayı kabul ettiğiniz an yukardaki tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız.SON OLARAK VPS inize ulaşamadığınız yani offline a düştüğü sn,dk,gün kadar hesabınıza ekleme yaparım atıyorum aldınız 3 gün kullandınız 4.gün offline oldu o offline süresi aylığınızdan yemez o gün kadar ekleme yaparım.

Refi yetmeyen para da teklif etmesin lütfen şimdilik öyle bir niyetim de yok.

Bu kadar

Güncelleme

1.Kullanıcı : ®ec Bitiş Süresi: SÜRE DOLDU

2.Kullanıcı : [email protected] Bitiş Süresi: SÜRE DOLDU

2 KİŞİLİK KONTENJAN MEVCUTTUR

KIRMIZI NOKTALI VPS SERVERLARIMIZ GELMİŞTİR;

2.Serverımızın Özellikleri;

2000 REF pazarlık yok.

2000 refe SATILMIŞTIR.Joozian tarafından satın alınmıştır

NEDİR KIRMIZI NOKTALI SERVER?

Kırmızı noktalı server diye adlandırdım çünkü serverlar taze erişime açılmıştır.K.N.S.(Kırmızı Noktalı Server) lerde oturum kapanma,şifre patlaması,offline a sık düşme gibi sıkıntılar yaşanabilmektedir çünkü test sürecinden önce erişiminize açılmıştır.Dolayısıyla ilk elden kullanıcı siz olacaksınız ve aldığınız vps i patlama ihtimali her an hazır olan sıradan bir filehost hesap gibi alacaksınız.Şansınız yaver giderse uzun süreli 5-6 ay vb. gibi bir vps iniz olacak şayet yaver gitmezse aldığınız andan itibaren erişimi kaybedersiniz.

Bu yüzden K.N.S. lerin refini düşük tuttum kelepir olsun diye.1 adet server olduğundan satış 1 kişiye yapılacaktır.1 server satın alınmıştır.

SINIRSIZ SAYIDA GÜNLÜK VIRTUAL DEDICATED SERVERLARIMIZ ERİŞİME AÇILMIŞTIR

Dedicated sunucu olduğu için her ip adresi sadece size özel olacaktır arkadaşlar yani vereceğim her sunucu size müstakil olacaktır sadece siz bağlanacaksınız pc de ben dahil sizden başka kimse olmayacak.Yalnız sunucular 24 saatliktir +- 8 saat değişkenlik gösterebilir yani gün sonunda hesabınız değil vds otomatik olarak kapanacaktır.Bu sorun çözümlendiğinde stabil şekilde de erişime açılacaktır.Yani gündelik işleriniz için kullanabilirsiniz.İnternet hızları oldukça yüksektir.Şöyle bi özelliklerine bakacak olursak;

Sunucunun İnternet Hızı;Sunucunun donanım özellikleri

30 gb hddGündelik olduğu için sadece 500 reftir arkadaşlar.

Aynı zamanda nispeten daha güvenilir serverımızda kontenjan mevcuttur.

Konu AdvancedWarfighter tarafından ( 2-Şub-2015 Saat 02:16:56 ) değiştirilmiştir.