Tekil Mesaj gösterimi
4-Kas-2012, 18:55:36   #290 (permalink)
Leo35
Üye
 
Leo35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #94 / Ağu 2010
Mesaj/konu: 1.506 / 55
Ref: 10 / 1360
Seviye: Leo35 forumda seviliyorLeo35 forumda seviliyorLeo35 forumda seviliyorLeo35 forumda seviliyorLeo35 forumda seviliyorLeo35 forumda seviliyorLeo35 forumda seviliyorLeo35 forumda seviliyorLeo35 forumda seviliyorLeo35 forumda seviliyor
Standart

Hesap Alanlar/Almak İsteyenler. Rica Ediyorum

Aldığınız hesapların şifreleriyle oynamayın.Kullanırken birazcık dikkat edin.Originde bir hesaba girerken o hesapta aktif biri varmı o an bunu anlayabilirsinir.. Log İn Log Of tarzı bir ekran geliyor.O An o hesaba girmeyiniz.Birşey kaybetmiyeceksiniz,hesabı daha uzun süre kullanabilmemiz açısından bu önemli bir durum..

Şifreleri değiştirmenin inanın hiçbir yararı yok.. Belki bir belki iki kişiye şansına dekgelmiştir şifresini değiştirdiği hesabı hala kullanıyordur..Ama bu çok seyrek olabilecek bir durumdur.Hesabın asıl sahibi salak değildir arkadaşlar geri alabilmesi için gerekli bilgileri emin olun sahiptir.
Şifrenin değiştirilmesinin bir yararı olsa,hepinizden önce bizlerde değiştiririz elimize ilk geçtiği anda.
Tekrar söylüyorum. Şifreleriyle oynamamak bizim hesabı daha uzun süre kullanabilmemiz için önemli. Benim için önemli olan 1 nokta daha var katılırsınız yahut katılmazsınız ama ben belirtmek istiyorum.
Tamam bizler bu hesapları crackliyoruz dağıtıyoruz satıyoruz vs ama sahibinden koparmıyoruz hesabı.Onun kullanmasının önüne geçmiyoruz. Böyle birşey yapmakta benim açımdan doğru değil.
Bu tartışılabilecek bir konudur " Crackleme O Zaman . Ne saçmalıyorsun sen ? " Vs gibi cevaplar verenleriniz olabilir..Kendi görüşleridir hiçbirşey diyemem. Ama ben kendi düşüncemi belirtiyorum.
Ben böyle bir işe kalkışıyorsam amacım asıl sahibine zarar vermek kullanamamasını sağlamak değil. Ben bu hesapları, birçoğumuz parasını ödeyipte sahip olamıyoruz diye dağıtıyorum/satıyorum.
Gerçek sahibi ile birlikte bende yararlanabiliyim,benim aracılığımla bir başkasıda yararlanabilsin diye...
Yok yani şifreleri değişmenin bir yararı olsa bizler salak değiliz önce biz değişiriz. direk elimize geçiyor onca oyun görüyoruz.. Adamlar şifreleri geri alabilir ben hiç zor olduğunu düşünmüyorum.

Lütfen bu konuda biraz dikkatli davranalım.
__________________
Crackingcore Davetiyesi Alınır.