Tekil Mesaj gösterimi
3-Oca-2014, 11:04:23   #175 (permalink)
Hakan
Yönetici
 
Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #5326 / Nis 2011
Yer: Kayseri
Yaş: 21
Mesaj/konu: 12.387 / 690
Ref: 0 / 18823
Seviye: Hakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyorHakan refe ref demiyor
Standart

Merhaba Arkadaşlar,

Alexa Toolbar yüklü olan tarayıcımızdan Kodbara Alexa Turu linkine giriyoruz ve karşımıza ID numaranızı girmenizi isteyen bir ekran sizi karşılıyor. Sizi karşılayan ekrana ID numaranızı yazarak alexa turuna başlıyorsunuz.

Peki ID numaranızı nasıl bulacaksınız?
Profil linkinizin sonunda yazan sayı sizin id numaranızdır. Örneğin benim profil linkim ve ID numaram:
Profil linkim:
http://ref5.net/uye/kobra_fightertr-5326
ID Numaram:
5326
REF Ne Zaman Gönderilir?
Alexa turu otomatiktir. Turu tamamladığınızda otomatik olarak ref size gönderilecektir. REF gönderildikten sonra isterseniz kapatabilirsiniz. Benim için sorun olmaz diyorsanızda açık kalabilir.

Kaç REF Kazanacağım?
İlk turda 5 REF kazanırsınız, sonraki turlarda şimdilik ekstra ref kazanamazsınız.

Not: Alexa turu Mozilla Firefox tarayıcısında denenmiştir. Bazı Chrome versiyonlarında sorun çıkartıyor.

Ay Sonuna Kadar En Çok Tur Atana 200 REF!:
En çok tur atan ay sonu 200 REF kazanacak. Kimin ne kadar tur attığını ve kimin ne kadar ref kazandığını KODBARA ALEXA İSTATİSTİK sayfasından görebilirsiniz.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA :

Sürekli ref gönderildiğinde sistem tarafından %10 olarak kesilen vergi her transferde artıyor ve %90'a kadar yükseliyor. %90 vergiye ulaşınca örneğin 10 REF gönderiyorsam sadece 1 ref olarak hesabınıza geliyor %90 kesinti oluyor.

Buna çözüm olarak her ay başında tek seferde toplu ref gönderimi yapılacaktır. Kodbara Alexa Turu İstatistik sayfasında hesabınıza gönderilen reflerden kesinti yapılarak tekrar tablo güncellenmiştir.

Kazandığınız ref kısmında yazan refler ay başında tek seferde gönderilecektir. Allah'ın izni ile bir sorun olmaz ise bu proje uzun süre devam edecektir.

Konu Hakan tarafından ( 3-Oca-2014 Saat 11:21:04 ) değiştirilmiştir.