Tekil Mesaj gösterimi
12-Eki-2011, 04:05:26   #1 (permalink)
caqlayan
Üye
 
caqlayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #4 / Ağu 2010
Mesaj/konu: 15.020 / 2871
Ref: 1000 / 11782
Seviye: caqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyor
Arrow Alışveriş Bildirimi nedir? Nasıl kullanılır?
Görüntüleme:


Bu yeni özelliğimiz sayesinde artık alışverişler daha düzenli olacak arkadaşlar.

Videolu anlatım:


Her alışveriş kayıt altında olacak ve üyenin profiline girilerek takip edilebilecek

Adım adım nasıl verildiğini anlatıyorum

1. Öncelikle karşı tarafın profiline, nickine tıkladıktan sonra çıkan menüden "Açık profil bilgileri" ne tıklayarak girilir ve "alışveriş bildirimi" sekmesi açılır. Oradan "xx nickli üyenin alışveriş bildirimleri" linkine tıklanır2. Orada "alışveriş bildiriminde bulunun" linki tıklanır3. Gerekli alanlar resimdeki gibi doldurulur4. Gönderdikten sonra ikinci maddede girmiş olduğumuz sayfaya alışveriş yorumumuz ve diğer ayrıntılar gelir.5. Ama bu alışveriş henüz onaylanmamıştır.6. Karşı tarafa onaylaması için özel mesaj gider.


7. Özel mesajdaki linke girer ve onaylaması gereken butona tıklar.8. O da gerekli alanları doldurur (link ve alım satım durumu otomatik gelir)9. Ve onaylanmış olur. Artık her iki kişinin profilinde de aynı alışveriş bildirimi olmaktadır10. Alışveriş yaptığınızda forum içindeki profilinize de bildirim sayınız eklenecektir.

__________________
anlattıkların karşındakinin anlayabildiği kadardır


.

caqlayan.com


Kaybedecek bir şeyi olmayanlardan korkmalısın. Çünkü onlar, kazanmak için herşeyi yaparlar.

Konu Hakan tarafından ( 3-Ağu-2014 Saat 15:20:14 ) değiştirilmiştir.