Tekil Mesaj gösterimi
Eski 5-Mar-2012, 01:29:19   #1
Strongboxer Programı
nesne_211 5-Mar-2012, 01:29:19

Değerli Ref5 üyesi kardeşilerim; programlar başlığında açtığım ilk konum umarım size elimden geldiğince yardımcı olurum.

Strongboxer programı indirme linki:

[ ref5.net üyelerine özel içerik ]

Bu programın içinde ''reference.db'' dosyası olmayabilir veya boş olabilir. Bu dosyanın linkini de daha önce forumda paylaşmış olan değerli ''Kalender'' kardeşimden paylaşıyorum.

[ ref5.net üyelerine özel içerik ]

Arkadaşlar programı indirdirdikten sonra ''reference.db'' dosyasını indirin. İndirdiğiniz ''reference.db'' dosyasını Strongboxer dosyasının içine ekleyin. ''Reference.db'' dosyası neden gerekli ? Bu dosya account craklediğiniz zaman turing image codunu bulmanızı ve test etmenizi sağlar, kod aktifleşir işinizi kolaylaştırır.

Programın nasıl çalıştığını anlatayım :

İlk önce strongboxer programımızı açıyoruz ve strongboxer özellikli bir site buluyoruz. Bu sitenin strogboxer özellikli olduğunu nasıl anlarız ? Sitedeki image kodu yani grafik kodu genellikle siyah beyaz bir desen üstüne yazılmış harf veya rakamlardan oluşur. Siteyi bulduktan sonra ''members area'' veya ''join'' kısmını tıklıyoruz. Açılan yeni sayfadaki ''url'' adresini strongboxer programımızın ''url'' kısmına yapıştırıyoruz. Bu arada ''main'' kısmına gelip combo listimizi yüklüyoruz. Şimdi önemli bir alana geldik. ''form settings'' kısmı.İlk önce form kısmından başlayalım :
''form'' kısmındaki ''form action'' bölümüne daha önce programımızın ''url'' bölümüne eklediğimiz ''members area'' veya ''join'' adresini kopyalayıp ''form action'' bölümüne ekliyoruz, ''analyze'' tuşuna basıyoruz....Program, biligileri otomatik olarak alıyor ve boş kalan yerlere ekliyor. Bizim yapmamız gereken ''turing image'' kodunu aktifleştirmek. Bunun için tekrar sitemize dönüyoruz ''image kodunun(grafik kodunun)'' üstüne gelip faremizin sağ tuşuyla tıklayıp özellikler diyoruz. ''Adres(url)'' yazan kısmın hepsini kopyalayıp ''form settings'' kımındaki, ''form'' bölümündeki ''turing image'' kımına ekliyoruz ve ''turing image''mız aktif oluyor. ''form settings'' kısmındaki ''turing image'' bölümüne geldiğimizde bizden bu ''image'' yi test etmemizi ister. ''test'' butonuna basarız eğer sitemizdeki resimle aynı resim çıkıyorsa ''turing image'' miz aktif demektir. ''fake/success'' bölümünü ben cookie olarak seçiyorum. ''Keyworl checking'' i seçtiğimizde sitenin ''success, failure ve blocking keyworlds'' lerini bulmamız gerekiyor.
Proxy listemizi yüklüyoruz ve son olarak ''progression'' kısmına tıklayıp programımızı çalıştırıyoruz.......Kolay gelsin


Benim elde ettiiğim bilgiler bunlar siz değerli kardeşlerimle paylaşmak istedim.
Değerli kardeşlerim; bu kadar çok ayrıntıya kaçıp okurken sizi sıktıysam özür dilerim yeni üyeyim elimden geldiğince faydalı ve yararlı olmaya çalışıyorum. Bilgilerimde bir hata, bir eksiklik veya yanlışlık varsa bu konuda uzman ve yetkili kardeşlerim hatalı gördüğünüz bilgileri düzeltirseniz çok sevinirim....

 
nesne_211 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nesne_211
Üye
Üyelik tarihi: Şub 2012
Mesajlar: 271
Görüntüleme:
Alıntı ile Cevapla