Tekil Mesaj gösterimi
17-Ağu-2015, 17:06:27   #6 (permalink)
MoNaRcH
KaRiZmaTöR
 
MoNaRcH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #22001 / Ara 2012
Yer: **_ŖĘPŲߣİČ θF FĘÑĘŖߥĦĈĘ**_
Mesaj/konu: 9.250 / 1372
Ref: 0 / 12888
Seviye: MoNaRcH refe ref demiyorMoNaRcH refe ref demiyorMoNaRcH refe ref demiyorMoNaRcH refe ref demiyorMoNaRcH refe ref demiyorMoNaRcH refe ref demiyorMoNaRcH refe ref demiyorMoNaRcH refe ref demiyorMoNaRcH refe ref demiyorMoNaRcH refe ref demiyorMoNaRcH refe ref demiyor
Standart

Hatırlamak bile istemediğim o elim olayda hayatını kaybedenleri rahmetle anıyorum.Kederli ailelerinede tekrar tekrar baş sağlığı diliyorum.
17 bin küsür insanımız öldü aradan 16 yıl geçti koca bir 16 yıl. Soruyorum ne değişti ? Ülkede,yönetimde ne değişti.Ne önlemler alındı,bir daha böyle bir acı yaşamamak için neler yapıldı ? Ben cevap vereyim... HİÇ BİRŞEY !!! Ülke hala cebini dolduranların,hırsızların kıskacı altında.Gücü olan herkes bir çeşmenin başını tutup rant sağlama peşinde.Ülke yönetimi zaten hak getire..
Sonuçta ne oldu ? Acıyı,kederi yine belli bir kesim yaşıyor ve yaşamaya devam edecek.Kısaca güzel ülkemde her zaman olduğu gibi ateş düştüğü yeri yakacak.

NOT : O kara günde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımızı unutmayıp ve unutturmayıp en azından 1 gün matem tutmamızı sağlayan Ref5.net'e teşekkürler.
İşte bu siteyi bu duyarlılığı yüzünden seviyorum.