Tekil Mesaj gösterimi
13-Eyl-2011, 22:34:40   #1 (permalink)
DeCobray
Administrator
 
DeCobray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1 / Ağu 2001
Mesaj/konu: 25 / 885
Ref: 1000 / 3161
Seviye: DeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyor
Standart Yönetimsel değişiklik
Görüntüleme:


Selamlar ,

Biliyorum herkes ne olduğu konusunda merak içinde. Şunu da bilmelisiniz bu bu güne kadar aldığımız en zor karardı. Yönetimde radikal değişiklikler yapılmış olup kadroda köklü değişiklikler yapılmıştır.

Yönetim kadrosunda ki bir birinden değerli 24 arkadaşımın bu güne kadar yapmış oldukları çalışmalar ve siteye kattıkları değer için hepsine teşekkür ederiz. Verdikleri emek ve değerleri ne unutacağız nede unutturacağız. Ancak zorda olsa bizim bu kararı almamızdaki etkenleri kendileri de tahmin edip bu kararımızı saygıyla karşılayacaklarından eminiz.

Yeni yapılandırma gereği artık başvuru yapılmayacaktır. Üst yönetim site yönetiminde bir eksiklik görürse yada bir görev değişikliğine (okul, askerlik vb) gerek duyulursa ancak o zaman atama yapacaktır.

Yeni yapılandırma sonucu ortaya çıkan yeni yönetimde eski yönetimden bazı yüzler devam edecektir. Bunların dışındaki yöneticilerin tamamı normal üyelerden aramıza katılmıştır.

Yakın zamanda bu yapılandırmanın hayata geçmesi sağlanacak ve uzun zamanda hem site için hemde üyelerimiz için yarar sağlayacağını düşünmekteyiz.

Siz değerli üyelerimizin de bu kararımıza saygı göstereceğini düşünüp bu düşüncemizi sizlerle paylaşmaktayız.

ref5.net üst yönetimi adına

Ümit
__________________
İletişim:
.