Tekil Mesaj gösterimi
15-May-2014, 21:56:34   #1 (permalink)
DeCobray
Administrator
 
DeCobray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1 / Ağu 2001
Mesaj/konu: 25 / 885
Ref: 1000 / 3161
Seviye: DeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyor
Standart Siyasi mesaj yüzünden banlanan üyeler hakkında
Görüntüleme:


Selamlar,

http://ref5.net/gundem-f28/somada-ma...aslik-k162763/

Yukarıda link halinde verdiğim ilgili konuda pek çok değerli üyemiz üzücü olay yüzünden sinirlerine hakim olamamış yada o anlık duyguları ile forum kurallarına aykırı (siyasi mesaj) paylaşımlar yapıp ceza aldılar. Konuyu baştan sona inceleyip durumun verdiği duygu ve düşünceleri hesaba katıp, cezalarda indirime gittim. Aşağıda liste halinde verilen cezaların son hali bulunmaktadır.VeTeRaN : 1 aylık ban cezası 1 gün no-post cezasına çevrildi. Cezası bu gün itibari ile bitirilmiş olup, aktif paylaşım yapmasına izin verildi.

Oğuzhan : 15 günlük ban cezası 1 gün no-post cezasına çevrildi. Cezası bu gün itibari ile bitirilmiş olup, aktif paylaşım yapmasına izin verildi.

efeler_efesi : 7 günlük ban cezası 1 gün no-post cezasına çevrildi. Cezası bu gün itibari ile bitirilmiş olup, aktif paylaşım yapmasına izin verildi.

Juventa : 7 günlük ban cezası 1 gün no-post cezasına çevrildi. Cezası bu gün itibari ile bitirilmiş olup, aktif paylaşım yapmasına izin verildi.

yenalthis : 7 günlük ban cezası 1 gün no-post cezasına çevrildi. Cezası bu gün itibari ile bitirilmiş olup, aktif paylaşım yapmasına izin verildi.

sevcan45 : Sınırsız olarak verilen ban cezası tarafımca uygun görülüp, indirime gidilmemiştir. Kendisine foruma yaptığı katkıdan dolayı teşekkür ederim.

not: İlgili üyeler uzunca süre ban cezası aldıkları için foruma uğramayabilirler. Forum dışında farklı kanallardan üyeler ile iletişiminiz varsa cezalarda indirim yapıldığını haber verebilirsiniz.

Saygılarımla
Ümit
__________________
İletişim:
.