Tekil Mesaj gösterimi
22-Ağu-2012, 13:39:19   #71 (permalink)
Oğuzhan
Forum Uzmanı
 
Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #8763 / Tem 2011
Yer: Malatya
Mesaj/konu: 3.721 / 447
Ref: 14 / 2899
Seviye: Oğuzhan forumda seviliyorOğuzhan forumda seviliyorOğuzhan forumda seviliyorOğuzhan forumda seviliyorOğuzhan forumda seviliyorOğuzhan forumda seviliyorOğuzhan forumda seviliyorOğuzhan forumda seviliyorOğuzhan forumda seviliyorOğuzhan forumda seviliyorOğuzhan forumda seviliyor
Standart

Edit:
ümit nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Dediğim gibi acziyetin ya okumamak yada okuduğunu anlayamamak. Ben zaten ilk mesajımda bu kanunun hangi tarihte nasıl değiştirildiğini belirtmiştim. Buradan çıkan sonuç hangisi? Okuduğunu anlayamaman mı yoksa okumaman mı? Buna vereceğin cevapla bir sonraki mesajımı şekillendireceğim. Eğer okuduğunu anlayamıyorsan he deyip geçeceğim. Yok okumadıysan boşu boşuna yazmamın bir anlamı yok.Ben böyle demişim.Sende böyle demişsin.

Yok yok bir önceki sorumu geri alıyorum. Sen okuduğunu anlayamıyorsun.
Ben Hükümette Milli Selamet partiside vardı demişim. Ancak sen Hükütmet Milli Selamet Partisiydi diye anlamışsın. Mazur görebiliriz. Her insandan her şeyi aynı çabuklukta idrak etmesini beklemek elbette hata olur. Kimi insan 1 defada anlar okuduğunu, kimisi 3-4 okumada anlar. Kimiside harf harf, hece hece açıklayarak anlar, senin gibi.Çok garip ve saçma bir tez. Elinde hiç bir belge ve bilgi olmadan nasıl böyle konuşabiliyorsun hayret. Bayramlarda şeker ve tatlı dağıtılma geleneği Osmanlı döneminden beri vardır. Belki dahada eski bile olabilir. Bu sebepten dolayı 100 yıla aşkın bir süredir Şeker bayramıda denmektedir. Hangi darbeci anlayış buna şeker bayramı demiş?
Türkiyede yapılan darbeler 1960 ve 1980 yıllarında olmadı mı? Bu yasa 1981 yılında sizin tabirinizle darbeci anlayış döneminde değiştirilip Şeker bayramı yerine Ramazan bayramı ibaresini koymadı mı?

Bu ne saçmalık?

Cidden ortaya attığın mesnetsiz iddaları çürütmekten bıktım.İşte biz buna demokrasi ve Türkiye Cumhuriyeti'nin değişmez ilkelerinden biri olan Laiklik diyoruz. Yani din ve vicdan hürriyeti. Yani isteyen istediği gibi ibadetini yapıp, istediği dine mensup olup, mensup olduğu dini istediği gibi yaşayabilir. Kısacası ister Tanrı de istersen Allah de.Bunada çevir kazı yanmasın diyerek en kibar cevabımı veriyorum.Yaw bi alemsiniz yaw

Gecmiş bayramınız kutlu olsun...
__________________
Ümit reyiz Ümit reyiz biz seni çok severiz.
Hakan
..

.