Tekil Mesaj gösterimi
21-Ağu-2012, 20:47:30   #66 (permalink)
ümit
1. Ümit
 
ümit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #10914 / Ağu 2009
Yer: Şişli / İstanbul
Yaş: 32
Mesaj/konu: 11.241 / 295
Ref: 27 / 4240
Seviye: ümit forumda seviliyorümit forumda seviliyorümit forumda seviliyorümit forumda seviliyorümit forumda seviliyorümit forumda seviliyorümit forumda seviliyorümit forumda seviliyorümit forumda seviliyorümit forumda seviliyorümit forumda seviliyor
Standart

justice nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Asıl aciz ve rezil duruma düşen sensin söz konusu kanun maddeleri değiştirildi.

Dediğim gibi acziyetin ya okumamak yada okuduğunu anlayamamak. Ben zaten ilk mesajımda bu kanunun hangi tarihte nasıl değiştirildiğini belirtmiştim. Buradan çıkan sonuç hangisi? Okuduğunu anlayamaman mı yoksa okumaman mı? Buna vereceğin cevapla bir sonraki mesajımı şekillendireceğim. Eğer okuduğunu anlayamıyorsan he deyip geçeceğim. Yok okumadıysan boşu boşuna yazmamın bir anlamı yok.

ümit nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Değiştirilen tarihte 1975. Yanılmıyorsam 1975 yılında hükümette Milli Selamet partiside vardı. Yani Erbakan hoca.

Ben böyle demişim.

justice nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Ha bir de ekliyeyim 1975 yılında Süleyman demirel başbaknlığında koalisyon hükümeti vardı ve o koalisyonda milli selamet partisinin sadece 24 milletvekili vardı. Oldu mu şimdi, insan biraz araştırır.

Sende böyle demişsin.

Yok yok bir önceki sorumu geri alıyorum. Sen okuduğunu anlayamıyorsun.
Ben Hükümette Milli Selamet partiside vardı demişim. Ancak sen Hükütmet Milli Selamet Partisiydi diye anlamışsın. Mazur görebiliriz. Her insandan her şeyi aynı çabuklukta idrak etmesini beklemek elbette hata olur. Kimi insan 1 defada anlar okuduğunu, kimisi 3-4 okumada anlar. Kimiside harf harf, hece hece açıklayarak anlar, senin gibi.

justice nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Bu bayrama yüzyıla yakın bir süredir şeker bayramı denmiyor veya diyenler halk değil, bu kanunu 50 yıla yakın süredir yürürlükte tutan darbeci anlayıştır.

Çok garip ve saçma bir tez. Elinde hiç bir belge ve bilgi olmadan nasıl böyle konuşabiliyorsun hayret. Bayramlarda şeker ve tatlı dağıtılma geleneği Osmanlı döneminden beri vardır. Belki dahada eski bile olabilir. Bu sebepten dolayı 100 yıla aşkın bir süredir Şeker bayramıda denmektedir. Hangi darbeci anlayış buna şeker bayramı demiş?
Türkiyede yapılan darbeler 1960 ve 1980 yıllarında olmadı mı? Bu yasa 1981 yılında sizin tabirinizle darbeci anlayış döneminde değiştirilip Şeker bayramı yerine Ramazan bayramı ibaresini koymadı mı?

Bu ne saçmalık?

Cidden ortaya attığın mesnetsiz iddaları çürütmekten bıktım.

justice nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Allaha tanrı demiyorum ama bu bayrama Ramzan Bayramı diyorum.Ne olacak şimdi.

İşte biz buna demokrasi ve Türkiye Cumhuriyeti'nin değişmez ilkelerinden biri olan Laiklik diyoruz. Yani din ve vicdan hürriyeti. Yani isteyen istediği gibi ibadetini yapıp, istediği dine mensup olup, mensup olduğu dini istediği gibi yaşayabilir. Kısacası ister Tanrı de istersen Allah de.

justice nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Son olarak bu forumu pishing veya crack ihtiyacımı gidermek için gelmedim. Şöyle bir bakıyorum da forum konularına da pishing ve crack dışında onlarca konu var değil mi ?

Bunada çevir kazı yanmasın diyerek en kibar cevabımı veriyorum.
__________________
ref5 krallığının kurucusu 1. Ümit

E B D, T D, E G Y D.

Јunk - • Jαzzяα¡L •