Tekil Mesaj gösterimi
27-Tem-2011, 00:07:21   #53 (permalink)
DeCobray
Administrator
 
DeCobray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1 / Ağu 2001
Mesaj/konu: 25 / 885
Ref: 1000 / 3161
Seviye: DeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyor
Standart

Selamlar,

Ref sistemi öyle göründüğü gibi karışık bir sistem değil aslında.Neredeyse %80 civarında sistem otomatik çalışıyor. Kullanıcıların birbirlerine gönderdikleri Refler otomatik olarak gidiyor. Ref market ve Ref Pazar içinde yazılım ekibimiz yeni bir sistem kodladılar. Şu anda buda panel üzerinden kullanıcılar tarafından uygulanabiliyor. Yakın zamanda (vakit bulunursa) tüm Ref market işlemleride otomatik hale gelecek. Atıyorum avatar kullanımı seçildiğinde otomatik olarak 10 REF kullanıcıdan kesilecek vs vs. Bunların dışında elle kontrol edilen sadece yarışmalarda kazanılan Refler var. Bunun içinde toplam 3-4 dakika harcanıyor.

Ref gönderimi yada kontrolü için admin alımına gerek yok. Yönetici rütbesindeki çoğu site görevlisi bu işlemi yapabiliyor.

Gelelim sizin görüşlerinize

Ref sistemine geçmeden önce kendim dahil herkesin Reflerini sıfırladım. O gün bu gündür herkes hak ettiğini alıyor. En azından ben öyle düşünüyorum. Yeni üye ile eski üye arasında fark olması gayet normal. Adam bir şeyler kattıysa refi elbette yüksek olacaktır. Hiç bir şey katmamışsa eğer sadece 1 yılda 1 ref değeri alır.

Şu anda da Ref sisteminde en ufak bir değişikliğe kimse müsade etmez
__________________
İletişim:
.