Tekil Mesaj gösterimi
26-Tem-2011, 23:29:13   #48 (permalink)
smileabit_lol
Yeni üye
 
smileabit_lol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #8752 / Tem 2011
Mesaj/konu: 167 / 17
Ref: 6 / 128
Seviye: smileabit_lol forumda seviliyorsmileabit_lol forumda seviliyor
Standart

murtaza nickli üyeden alıntı Mesajı göster


Aynı hesaba gelecekse Hiç değişmemesi bence daha makul
Örneğin 1 kg elma alacaksın fiyatı 1 tl sende de 0,50 kr var yani alamıyorsun.Cebindeki para ve elmaya aynı oranda indirim yaparsan elma 0,50 kr olacak cebindeki para 0,25 kr yani yine alamayacaksın

Aynen öyle ama benim de söylediğim bu zaten,alım gücümüzün değişmemesi istediğim bir şey. Bu hesapla da alamıyorsan yine de alamayacağın durumu gayet adil. Buna rağmen 6 sıfır atmak kadar makul bir şey bu. Site yönetiminin algısına zaten katılmıyorum. Refi kazanmayı zorlaştırmak o adamların en basit işler için bile refi kullanmasına engel olmaz. Misal benim için yılda bir tane de kazansam işim görülecekse o an onu veririm.

murtaza nickli üyeden alıntı Mesajı göster

Bence var. Günlerini haftalarını aylarını hatta yıllarını bu foruma vermiş biri ile bugün üye olmus birini bir tutmak yanlıs(bence)

Israrla "oran" meselesini anlatmama rağmen hala miktarlara odaklanıyorsun. Ortada adaletsizlik olmaz diyorum, bir daha düşün.

murtaza nickli üyeden alıntı Mesajı göster

Biz de istemeyiz tabi öyle birsey. Artık marketten alım kolaylaştı bile bence onca yarışma var çok kolay olanları da var katılıp paşalar gibi refini alıp marketten de istediğin şeyi alabilirsin

İnan bir şey almak filan umrumda değil. Bir üye olarak gördüğüm kadarıyla hali hazırda iyi giden bir sistemde fazla iş çıktığı için dengelerin değiştirilmesine karşı çıkıyorum.

murtaza nickli üyeden alıntı Mesajı göster

O zor işte. Site senin olsa o riski alırmıydın acaba. Netten tanıdıgın birini ne kadar tanıyor olabilirsin ki. Ancak uzun zaman geçirmişsen tanıyabilirsin o da bi yere kadar

Kademeli adminlik ne güne duruyor? Phishing, hacking ve cracking konularında bu kadar şey bilen site kurup üyeler edinmiş bir yönetim için kendi altında kendine yardımcı olacak 2 fazla adamın yaptığı işleri takip etmek o işleri bizzat yapmaktan kolay deil midir? Denetimini olması gerektiği gibi yaparsan bir iki değil yüzlerce adminin de olsa sırtından vurulma riski almayabilirsin. Bu yöneticinin kendisine bağlı.