Tekil Mesaj gösterimi
10-Ara-2013, 15:56:53   #200 (permalink)
ATEŞTEN_GÖMLEK
Banned
 
ATEŞTEN_GÖMLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #8871 / Ağu 2011
Yer: 525252
Yaş: 27
Mesaj/konu: 4.819 / 218
Ref: 0 / 4018
Seviye: ATEŞTEN_GÖMLEK forumda seviliyorATEŞTEN_GÖMLEK forumda seviliyorATEŞTEN_GÖMLEK forumda seviliyorATEŞTEN_GÖMLEK forumda seviliyorATEŞTEN_GÖMLEK forumda seviliyorATEŞTEN_GÖMLEK forumda seviliyorATEŞTEN_GÖMLEK forumda seviliyorATEŞTEN_GÖMLEK forumda seviliyorATEŞTEN_GÖMLEK forumda seviliyorATEŞTEN_GÖMLEK forumda seviliyorATEŞTEN_GÖMLEK forumda seviliyor
ATEŞTEN_GÖMLEK - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

Nargathrond nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Ben eskiden torrent hesap dağıtırdım. Şimdi de dağıttığımı varsayarsam... Varsayıyorruuuuummm... Değişen bir şey yok. Eskiden Örneğin; Freshon tv yi 5000 ref e veriyorsam şimdi 500 ref e vericem. Bence bu getirinin esas özelliğini göz ardı ediyorsunuz. Diyelim ki ben yeni üyeyim. Ben cracker olsam bu halimle sivrilip ref5 in cracker ı olabilmem daha zor olucak. Yani eski üye olupta cracker olanlar ile yeniler arasında olması gerekli olan uçurum daha belirgin olucak. Fakat diğer yandan benim gibi iki tane yeni cracker var diyelim. Onların birbirlerinin arasından sıyrılıp sivrilmeleri daha kolay olucak.

Doğru bana giren çıkan yok, öyle paylaşım yaptığım falan da söylenemez. Çok eski üye falan da değilim. Benim açımdan atıp tutmak daha kolay. Fakat ref5 üyelerine account konusunda şimdiki crackerlar kadar paylaşım yapmış olsam, inanın admin ile çağlayanın bu düşüncesinin yanında olurdum. Çünkü onlarda aptal değil sonuçta meyve veren ağacı niçin taşlasınlar.

Ek olarak bir şey belirtmek isterim. Bu sistemde eğer admin ve çağlayan sizler için sisteme entegre etmek zor olmayacaksa, bence üyelerin forumdaki online süresini de hesaba katmanızda yarar var.

bencede online süreleri de göz ününde bulundurulmalı

sonuçda bu forumun mesaj cok yazmasada bağılsılı olan
konu okoyun bilgilenenler var