Tekil Mesaj gösterimi
10-Ara-2013, 15:15:52   #196 (permalink)
Nargathrond
The Physicist
 
Nargathrond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #8899 / Ağu 2011
Yer: Manisa
Mesaj/konu: 3.903 / 222
Ref: 20 / 5932
Seviye: Nargathrond tam bir refkolikNargathrond tam bir refkolikNargathrond tam bir refkolikNargathrond tam bir refkolikNargathrond tam bir refkolikNargathrond tam bir refkolikNargathrond tam bir refkolikNargathrond tam bir refkolikNargathrond tam bir refkolikNargathrond tam bir refkolikNargathrond tam bir refkolik
Standart

Ben eskiden torrent hesap dağıtırdım. Şimdi de dağıttığımı varsayarsam... Varsayıyorruuuuummm... Değişen bir şey yok. Eskiden Örneğin; Freshon tv yi 5000 ref e veriyorsam şimdi 500 ref e vericem. Bence bu getirinin esas özelliğini göz ardı ediyorsunuz. Diyelim ki ben yeni üyeyim. Ben cracker olsam bu halimle sivrilip ref5 in cracker ı olabilmem daha zor olucak. Yani eski üye olupta cracker olanlar ile yeniler arasında olması gerekli olan uçurum daha belirgin olucak. Fakat diğer yandan benim gibi iki tane yeni cracker var diyelim. Onların birbirlerinin arasından sıyrılıp sivrilmeleri daha kolay olucak.

Doğru bana giren çıkan yok, öyle paylaşım yaptığım falan da söylenemez. Çok eski üye falan da değilim. Benim açımdan atıp tutmak daha kolay. Fakat ref5 üyelerine account konusunda şimdiki crackerlar kadar paylaşım yapmış olsam, inanın admin ile çağlayanın bu düşüncesinin yanında olurdum. Çünkü onlarda aptal değil sonuçta meyve veren ağacı niçin taşlasınlar.

Ek olarak bir şey belirtmek isterim. Bu sistemde eğer admin ve çağlayan sizler için sisteme entegre etmek zor olmayacaksa, bence üyelerin forumdaki online süresini de hesaba katmanızda yarar var.
__________________
Günahlarının ne olduğu, günahkarlardan sorulmaz.

Konu Nargathrond tarafından (10-Ara-2013 Saat 15:19:30 ) değiştirilmiştir.