Tekil Mesaj gösterimi
10-Ara-2013, 12:09:39   #169 (permalink)
bigfly10
Ref5 Alimi
 
bigfly10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #651 / Eyl 2010
Yaş: 29
Mesaj/konu: 10.921 / 586
Ref: 120 / 51600
Seviye: bigfly10 refe ref demiyorbigfly10 refe ref demiyorbigfly10 refe ref demiyorbigfly10 refe ref demiyorbigfly10 refe ref demiyorbigfly10 refe ref demiyorbigfly10 refe ref demiyorbigfly10 refe ref demiyorbigfly10 refe ref demiyorbigfly10 refe ref demiyorbigfly10 refe ref demiyor
Standart

ümit nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Duyuru yapıldığında forumun yedeği alındı. O yedekten hesaplanacak.

+

İşinize geldiğinde ref5, forum, arkadaşlık, dostluk, paylaşım işinize gelmediğinde rütbe sıralama diyorsunuz. Kusura bakmayında bu riyakarlık değil mi?
Forumun kuruluş temeline aykırı şekilde yapılan hareketler bloke edilecektir. Öyle kimse heveslenmesin kafama göre satarım kimse alamaz edemez diye. Kimseye satış yada paylaşım yap diye silah dayamıyoruz. Doğmamış çocuğa don biçmeyelim. Madem amacınız paylaşımdı o zaman paylaşın 3ün 5in lafını niye yapıyorsunuz? Şu ortamda yeni gelen bir üyenin forumda barınma ihtimali kaç? Hani paylaşım platformuyduk? Yada ref için sızlananlara söylüyorum şuna ihtiyacım var ama refim yok diye hangi yöneticiye gittinizde eliniz boş döndünüz?

Dün itibari ile tekrardan forum yönetimin başındayım. Çok yakında çok beklediğiniz eklentileri foruma entegre edeceğiz. Bunun içinde üst yönetim olarak maddi manevi hiç bir şeyden kaçınmayacağız.

Ümit

1-Şimdi benim refim 202077.An itibarı ile refimin tümünü harcasam bile yedeği alındığı andan itibaren mi işlem görecek?(202077 refe göre)
2-Bu ref sıfırlama olayına karşı çıkanlardan biri olarak kendi adıma açıklama yapayım.Ben rütbe peşinde asla olmadım.Acc team'den kendi isteğimle ayrılmıştım.Eğer rütbe peşinde olsa idim,acc team'den ayrılmaz 3-5 ay ya da gittiği yere kadar accteam kalır(fazla paylaşım yapmadığım halde) süper-pre üyelerin yerini görür,öyle paylaşımlardan kendimce yararlanırdım.
3-Ref benim için sadece eski emeklerimin bir göstergesi.Ben pazarda Acc arayan yöneticlere refsiz acc sattım.Yöneticinin refi çok ondan sömüreyim düşüncesi falan olmadı hiç.
4-Yeni gelen üye ile eski üyeler arasında uçuk bir fark olmasın mı yani şimdi?Paylaşım yapanların tek gösterisi ref zaten.
5-İlk ref sıfırlanma olayında ref verme gücü çoktu,herkesin refi gereksiz çoğalıyor diye yapıldı.Ref verme gücü azaltıldı.Şimdi ise yeni gelenlerin refi az,sitede dayanamaz diye sıfırlamaya gidiliyor
6-Bu konunun çok uzamasının nedeni detaylı bir açıklama olmaması.Eğer dataylı bilgi verilirse tüm üyeler rahat eder.

juventa nickli üyeden alıntı Mesajı göster


özellikle cracking team ile asistan vb durumdaki arkadaşlara çok dokunmayalımO zaman ben yandım.
__________________
Sizin hayallerinizin bittiği yerde,bizim gerçeklerimiz başlar.


.