Tekil Mesaj gösterimi
10-Ara-2013, 11:32:32   #162 (permalink)
Juventa
The Photographer
 
Juventa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #19741 / Kas 2012
Yer: kayseri
Yaş: 32
Mesaj/konu: 4.313 / 446
Ref: 108 / 50494
Seviye: Juventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyor
Standart

ümit nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Duyuru yapıldığında forumun yedeği alındı. O yedekten hesaplanacak.

+

İşinize geldiğinde ref5, forum, arkadaşlık, dostluk, paylaşım işinize gelmediğinde rütbe sıralama diyorsunuz. Kusura bakmayında bu riyakarlık değil mi?
Forumun kuruluş temeline aykırı şekilde yapılan hareketler bloke edilecektir. Öyle kimse heveslenmesin kafama göre satarım kimse alamaz edemez diye. Kimseye satış yada paylaşım yap diye silah dayamıyoruz. Doğmamış çocuğa don biçmeyelim. Madem amacınız paylaşımdı o zaman paylaşın 3ün 5in lafını niye yapıyorsunuz? Şu ortamda yeni gelen bir üyenin forumda barınma ihtimali kaç? Hani paylaşım platformuyduk? Yada ref için sızlananlara söylüyorum şuna ihtiyacım var ama refim yok diye hangi yöneticiye gittinizde eliniz boş döndünüz?

Dün itibari ile tekrardan forum yönetimin başındayım. Çok yakında çok beklediğiniz eklentileri foruma entegre edeceğiz. Bunun içinde üst yönetim olarak maddi manevi hiç bir şeyden kaçınmayacağız.

Ümit

adaş ilk olarak yukarıda ki açıklama için teşekkürler bence o açıklamanı ilk mesaja da ekle çünki çok fazla mesaj oldu ve birçok kişi bu açıklamanı kaçırıp tekrar soracaktır.

haklısın buraya paylaşım ve dostluk için geliyoruz ref çoook fazla olan arkadaşlar açıkacsı o rakamın o kadar çok büyük olmasından memnunlar görüntü gibi haksızlar diyemem forumda bu kadar refi olması birinin üst düzey birisi olduğunu göstermekte.

özellikle cracking team ile asistan vb durumdaki arkadaşlara çok dokunmayalım ki zaten dediğin gibi isteyipte elde edemediğimiz birşey yokki.

önerim şu olur foruma entegre olmasını istediğimiz noktaları sana iletelim bir başlık altında ve herkez refini harcayabileceği yerler bulsun mesela ben Premium olduğum için zaten şu anda ref market yada pazarda sunulan herşeye sahip olabiliyorum. ama ilgimi çekecek şeyler olursa harcarım refimi.

bazı arkadaşların refleri milyonlara ulaşmış bu konuda sende haklısın yılda bir yada 2 defa reflerin sıfırlanması yada azaltılması gerekli bence diğer üyelere dağıtılsın milyon ref sahibi olan arkadaşlar tarafından mesela benim renkli nick e ihtiyacım yok yada herhangi bir accounta ama bu account u alabilmek için yada renkli nick almak için çabalayan birsürü kişi vardır eminim destklenmesi gerekli o kişilerinde bizim tarafımızdan.

maddi manevi ne destek istersen yardıma hazırım kardeş...

ümit.
__________________
Beyond your Imagination..

Republic Of FENERBAHCE