Tekil Mesaj gösterimi
10-Ara-2013, 10:53:25   #151 (permalink)
Juventa
The Photographer
 
Juventa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #19741 / Kas 2012
Yer: kayseri
Yaş: 32
Mesaj/konu: 4.313 / 446
Ref: 108 / 50494
Seviye: Juventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyorJuventa refe ref demiyor
Standart

arkadaşlar Ümit ne diyor yeni sistemde herşeyi göz önüne alacağız P yada S olmanız mesaj sayınız foruma yaptığınız katkı açtığınız konuların kalitesi vs vs vs yani refler boşuna gidecek diye üzülmeyin yerine gelecek sistem benim aladığım admin in dediği gibi bugüne pek aratmayacak farklı özellikler eklenecek sanıyorum ref yerine başka birşey ama hakkımız yenilmeden ve hakkını vererek.
yani Zelzele255 senin dediğin gibi 2013 te yeni üye olmuş adamla senin refin bir olmayacak
en başta bende öyle anladım tüm refler sıfırlanacak deyince dedim ki ben bu refleri premium satın alarak kazandım şimdi pre almayan bir adamla aynı mı olacağım. sonra ümit in yorumları okuduktan sonra anladım ki tamam hak yenmeyecek ve refler şimdiki oranına göre, forum kullanıcısının katkısı aktifliğine göre değişecek.
olabilir başkanın aklında yeni birşey vardır
bekleyip görmekten başka çare yok o zaman işimize gelmeyen birşey olursa yok ümit sen bunu yanlış yaptın bak burada bize haksızlık yaptın diyeceğimiz birşey o zaman çullanırız ümitin üstüne.
ben yönetime güvenip destekliyorum sizide desteğe davet ediyorum arkadaşlar
__________________
Beyond your Imagination..

Republic Of FENERBAHCE