Tekil Mesaj gösterimi
28-Haz-2011, 15:01:07   #31 (permalink)
NiKlaus
Banned
 
NiKlaus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #2687 / Mar 2011
Mesaj/konu: 936 / 81
Ref: 0 / 372
Seviye: NiKlaus forumda seviliyorNiKlaus forumda seviliyorNiKlaus forumda seviliyorNiKlaus forumda seviliyor
Standart

Dostname nickli üyeden alıntı Mesajı göster


Sen onun kaç kere banlandığını kaç kere nopost aldığını biliyor musun ?
Her seferinde yaptıklarına davranışlarını sürdürdü.
Sınırsız banlanmadığı için Ümit'e teşekkür etmesi gerekirken buraya gelip şikayet ediyor.


Gelelim yukarıda ki 17'nizi üst üste koyduk şampiyon olduk , yemedik ve 2-2 muhabbetlerine...

Yemedik yemedik diyen videoyu yönetici değil iken ben koydum.Ancak videom silindi.Ortada komedi bir durum olduğu için koydum. Adamın hareketlerine yaptıklarına odaklanmanız gerekiyor orada beşiktaşlı oluşuna değil.
Ancak tekrar söylüyorum o videoda silinmiştir.

17'nizi üst üste koyduk resmi ''Fenerbahçe Şampiyon'' Konu başlığı adı altında paylaşılmış bir resimdir.Türkiye'nin 4'te 3'ü Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu istiyor deyince sorun yok ancak birisi 4'te 3'ü üst üste koyduk deyince sorun var öylemi ? Garip.

2-2 videosunu ben yeni konu açıp paylaşsa ümit'in banlayacağını düşünmüyorum.Ancak ''Şampiyon Fenerbahçe'' konusunun altına o videoyu koymanın tahrik etme amacı dışında başka hangi amacı olabilir biri bana açıklayabilir mi ?
Tahrik etmeye çalışmakta forum kurallarına göre aykırı olduğuna göre,bu eyleminde defalarca tekrarlandığına göre ban gayet normal bir sonuç

Ben dedim o adamı tanımam etmem aldığı cezalarıda bilmem. Eğer çok ceza yemiş ve gene aynı hatalara (ortamı karıştırmak gibi) devam ediyorsa yeni cezalar verilip cezasının süresi uzatılmalıydı.
"Türkiye'nin 4'te 3'ü Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu istiyor deyince sorun yok ancak birisi 4'te 3'ü üst üste koyduk deyince sorun var öylemi ? Garip." Bence hiç garip değil. Bi olayı normal söylemek var. Bi rakiplerine küfür ederce söylemek var. Buda o türden Bence üslup çok önemli Bi ümit abinin bi yazıya küfür ederce başlaması var. Bi merhabalar diyerek başlaması var ki ümit abi bu konuda herzaman ideolümdür.
"2-2 videosunu ben yeni konu açıp paylaşsa ümit'in banlayacağını düşünmüyorum.Ancak ''Şampiyon Fenerbahçe'' konusunun altına o videoyu koymanın tahrik etme amacı dışında başka hangi amacı olabilir biri bana açıklayabilir mi ?" Tamam burda biyönden haklısın fakat adam hangi konu altında "17'nizi üstüste koyduk şampiyon olduk" resmini koyarda paylaşırsa paylaşsın tahrik edici olur. Forumda buna izin verilmemeli.
Eğer bu eylemi defalarca tekrarlayıp ban yediyse bişey diyemem ama herhangi tahrik edici birşey olduğunda defalarce tekrarlanmasın beklememeli hemen uyarı vermeliydi

candostum123 nickli üyeden alıntı Mesajı göster
bence sporla ilgili konuları kapatalım gitsin.....

almightyking nickli üyeden alıntı Mesajı göster
kökten çözüm

+reff. Bencede
Burası tartışma ortamına dönüşmeye başladı

Konu NiKlaus tarafından (28-Haz-2011 Saat 15:10:09 ) değiştirilmiştir.