Tekil Mesaj gösterimi
18-Eyl-2011, 12:00:33   #98 (permalink)
serdar
Üye
 
serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #7445 / Haz 2011
Mesaj/konu: 1.305 / 25
Ref: 7 / 302
Seviye: serdar tam bir refkolikserdar tam bir refkolikserdar tam bir refkolikserdar tam bir refkolik
Standart

kartal785 nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Aranızda az çok ihtiyar biri olarak ben de düşüncelerimi aktarayım... Öncelikle yönetime saygılı olmak gerekir... Bu konuda eğer arkadaşların siteye verdikleri emek yüzünden üzerlerinde bir kırılma ve alıganlık yaşıyorlarsa (-ki yaşıyorlar) onlara emeklerinin karşılığı olarak ref ödülü verebilirsiniz (Örneğin 1000 ref ya da durumlarına göre bir mükafaat) Bu da bir bakıma işten çıkarılanlara ödenen tazminat gibi olacaktır ve kendilerine göre rencide olmuş kalplerine de bir nevi merhem olacaktır...

Yani biz bu siteye o kadar emek verdik türünden yakınanlara, sırf küçük bir teşekkür ile bir anda göndermeniz doğru bir yaklaşım olmamıştır... Biraz psikoloji bilelim değerli yönetim.

Ayrıca moderatör, koordinatör, yönetici olmak da çok önemli bir kıstas değildir site içerisinde... Örneğin isteseydim ben de olurdum ucundan kıyısından bir şey ama şimdiye kadar hiç böyle bir isteğim olmadı... Normal üye olsanız bile paylaşımlarınızı yine yaparsınız, yardımlarınızı yine görürsünüz ve alacağınız şifreleri yine alırsınız... Kısacası Üzmeyin, üzülmeyin!

Senden biraz daha da yaşlı biri olarak bu söylediklerinin büyük çoğunluğuna katılıyorum.Çok yerinde uyarılar ve nasihatler.Görmek istediğimizde bu.