Tekil Mesaj gösterimi
17-Eyl-2011, 21:53:01   #64 (permalink)
caqlayan
Üye
 
caqlayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #4 / Ağu 2010
Mesaj/konu: 15.020 / 2871
Ref: 1000 / 11782
Seviye: caqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyorcaqlayan refe ref demiyor
Standart

Herkese merhaba

Öncelikle "sözde" değişimi açıklayayım, daha sonra gerekli cevapları da vereceğiz

Ne oldu, neden değiştirildi yönetim? Üyelerden gelen şikayetler ve kendi gözlemlerimize dayanarak bazı şeylerin yanlış gittiğine karar verdik.
Neydi bu yanlış gidenler? Yetki sahibi olanların kendini üyelerden üstün görmesi, üsluptaki bozukluklar gibi bazı durumlar. Biz de buna istinaden, yönetim anlayışımızda köklü değişiklikler yaptık.
Neler değişti? Önceden paylaşım yapmak yeterli bir kriter iken artık üyelerle iletişim, üslub, karar verme yeteneği, sabır gibi kriterlere dönüştü. Paylaşım ikinci plana atıldı.
Forum yönetimi kategori bazında yapılırken, artık genel olarak, her konuda müdahale edebilecek arkadaşlarla çalışmak istiyoruz. Forumda yönetim anlamında yapılan şeyler bellidir; konu taşıma, konu kilitleme, şikayetlerle ilgilenme ve banlama. Bunun dışında yapılan birşey yok. Bu görevleri güvendiğimiz arkadaşlar arasında paylaştırırsak, kategori modlarına iş düşmeyecek ve paylaşımlarına odaklanacaklar sadece. Bu yüzdendir ki bütün mod arkadaşlarımızın görevine son verdik.
Ama tabiki bölüm hakkında bilgi sahibi arkadaşlarımızı da öyle bırakamazdık, onlar için yeni bir rütbe çalışmamız var. İleride belli olur detaylar.

Gelelim ayrılıklara. İyi kötü demeden bütün moderatörleri çıkardık ki kişisel bir durum olmadığını belli edelim diye. Burada aslında bir teste de tabi tutuldunuz. Sabır ve güven. Bize sabredemeyenler üyeler karşısında hiç sabredemez, bize güvenmeyenler ise neden burada ? Ve dikkat ettiyseniz, yavaş yavaş da geri alımlar oldu, halen de devam etmekte.

Diyeceğim o ki, mantıklı düşünmeden hareket etmeyin

Saygılar
__________________
anlattıkların karşındakinin anlayabildiği kadardır


.

caqlayan.com


Kaybedecek bir şeyi olmayanlardan korkmalısın. Çünkü onlar, kazanmak için herşeyi yaparlar.