Tekil Mesaj gösterimi
24-May-2012, 18:32:28   #15 (permalink)
Akıncı
Onursal Yönetici
 
Akıncı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1543 / Oca 2011
Mesaj/konu: 1.250 / 184
Ref: 9 / 1043
Seviye: Akıncı için ref önemsiz.
Standart

Selamlar, yazılan tüm mesajları okudum tek tek cevap yazmak yerine genel olarak yazmayı uygun gördüm.

Öncelikle şunu bilmenizi isteriz , forumumuzda Dini ve siyasi konuların yasak olmasının en önemli başlıca sebebi tartışma yaratıyor olmasıdır , nitekim oluyorda , bunun aksini kimse iddia edemez.
Ufak bir araştırma yaparsanız birçok dini konu ( Bayram ve kandil kutlamaları haricinde )bulacaksınız. Aslında bizim yasaktan kastımız şudur , örneğin biri bir konu açtı İmanın şartı 6 dır şunlar ve bunlara uyarsanız kâmil manada iman etmiş sayılırsınız , mutlaka birileri çıkıp hop ne diyorsun sen biz uymuyoruz imansız dinsizmi olduk şimdi yazacak ve diğer gurup atağa geçecek iş çığırından çıkıp sonu gelmez kavgalar olur olmaz hakaretler meydana gelecektir.Benzer örnek siyaset içinde verilebilir.İşin buraya varması bizi ( özellikle beni )çok üzecektir.Biz bu tarz tartışmaların bu forumda olmasını istemiyoruz isteyen başka forumlarda yapabilir.
Konuyu fazla uzatmamın bir manası yok aslına umarım anlaşılmışızdır kavga ve gürültüye gerek yok hepimiz burada kardeşçe vakit geçirelim diyor MÜBAREK REGAİP KANDİLİNİZ HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞAALLAH Diyerek bu konuyu burada kapatıyorum.


Ekleme: Şahsım adına yazıyorum ben bu forumda yönetici olduğum sürece , çıkacak tartışma sonucunda, kimsenin dini ve ulvi değerlerine (inançlarına )hakaret etmem vede ettirmem bu böyle biline.
__________________
" İman varsa imkanda vardır "

Konu Akıncı tarafından (25-May-2012 Saat 17:58:06 ) değiştirilmiştir.