Tekil Mesaj gösterimi
30-Kas-2011, 09:16:55   #1 (permalink)
yeti$bey
Üye
 
yeti$bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #9457 / Eyl 2011
Mesaj/konu: 707 / 170
Ref: 6 / 362
Seviye: yeti$bey ısınmaya başladıyeti$bey ısınmaya başladıyeti$bey ısınmaya başladıyeti$bey ısınmaya başladı
Standart Sayın Ref5.net Yöneticileri ve Account Team
Görüntüleme:


Öncelikle sizden böyle yararlı bir siteyi bizlere kazandırdınız için teşekkür ediyorum.
Ancak sizlerden bir ricam olacak.

Dün akşam elimdeki Fileserve Premium hesabın pasif duruma geçtiğini görüp, ekranın bir ss'sini alıp, acaba yanlış mı giriş yapıyorum vs. diyerek konu açtım ve diğer arkadaşlardan hesabın çalışıp çalışmadığına dair bilgi alışverişinde bulundum. Bakınız ... http://ref5.net/destek-talebi-forum6...unu-konu52152/

Daha sonra hesabın pasif oluşunu onaylayıp istekte bulundum. Buraya kadar herşey normal ama account teamdeki bir arkaşın "HerşeyinBaşıSabır" bana ceza vermesiyle karşılaştım. Hiçbirşey umrumda değil ama bu konu üzerine o kadar titiz davranırken, elinde 2-3 hesap tutmaya çalışan uyanıklarla aynı kefeye konulmak beni epey rahatsız etti. Konuyu daha açık şekilde altta izah ediyorum:

"Elimdeki premiumun çalışmadığı söylüyorum, üstelik emin olmak için bir de konu açıp diğer arkadaşlardan cevap bekliyorum. Ama siz ceza diyerek kestirip atıyorsunuz. Account Panelim kontrol edilmiş, zannedersemki siz etmişsiniz. Eskiden aldığım hesabın çalışıyor kanısına vararak yine ceza vermişsiniz. O hesabın bitiş tarihi "ziya1108" 14 Kasım 2011'di ve son gününe kadar kullandım. 15 Kasım'da tekrar istekte bulunup şu anki çalışmayan hesabı almıştım ve hesap pasif olmuş durumda. Konuyla ilgilenmenizi bekliyorum..Saygılar.."

Umarım konuyla ilgilenebilecek bir arkadaş bana yardımcı olabilir. Teşekkürler..