Ref5 Güncel Forum  

  Ref5 Güncel Forum > ref5.net > Bize yazın
Şifrenizi mi unuttunuz ?

NOTICE Dikkat: Görüntülemekte olduğunuz konu eski bir konudur. Konuya son mesaj 1652 gün önce yazılmış. Lütfen gerekmedikçe eski konuları hortlatmayalım.

 
Seçenekler Arama Stil
7-May-2011, 03:17:40   #31 (permalink)
Üye
 
aactc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #3814 / Mar 2011
Mesaj/konu: 553 / 37
Ref: 6 / 284
Seviye: aactc forumda seviliyoraactc forumda seviliyoraactc forumda seviliyor
Standart

Eğer site benim olsaydı kullanıcıların herhangi bir yöneticiye ihtiyaç duymadan premium temin edebilecekleri bir bölüm hazırlardım.

bu panelde üyelere belirli miktar ref ödemeleri sonucunda 1-2 aylık premium temin edilecek günün herhangi bir saati üye birşeyi premium indirmek istediğinde birinden isteyip cevap gelmesini beklemek zorunda kalmıyacak..(tabiki zaten o hesaptan elinde olanlar ve daha önce hesap patlatıp ceza alanlar bu bölümden yararlanamıyacaklar)

ayrıca bu bölüm daha ufak çaplı olabilir. mümkünse üyelerin linklerini premium download linkine çevirme olabilir veya email korumalı her saat veya yarım saatte bir şifreleri değiştirilen (çoklu kullanıma açık olmalı) hesaplar dağıtırdım tabiki cüzzi bir ref karşılığında amaç o anda inmesi gereken şeyin hemen inmeye başlaması.

ayrıca daha önceden böyle bişeyin olduğunu sandığım ama henüz nerde olduğunu bulamadığım bir panel kişi sahip olduğu kullandığı premium hesabı görebilmeli ve son kullanım tarihini takip edebilmeli.

vede forumdaki konuların katagorilenmesinde bir sorun olmayabilir ama bence kolay kullanılabilir değil. örneğin sonsuz muhabbet ve karalama defteri birbirine çok benzeyen 2 başlık ve ben daha önce okuduğum konunun hangisinde olduğunu sürekli karıştırıyorum.
 
7-May-2011, 07:48:47   #32 (permalink)
Forum Master
 
Karqasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #200 / Ağu 2010
Yer: [ ]
Yaş: 29
Mesaj/konu: 4.100 / 247
Ref: 13 / 1026
Seviye: Karqasa forumda seviliyorKarqasa forumda seviliyorKarqasa forumda seviliyorKarqasa forumda seviliyorKarqasa forumda seviliyorKarqasa forumda seviliyorKarqasa forumda seviliyorKarqasa forumda seviliyor
Standart

Clon tespit edildiyse ... İlk önce özelden sorulur ve tespit edilir...
 
8-May-2011, 01:40:55   #33 (permalink)
Administrator
 
DeCobray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1 / Ağu 2001
Mesaj/konu: 25 / 885
Ref: 1000 / 3161
Seviye: DeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyor
Standart

Selamlar,

Konuya ilgi alaka gösteren herkese teşekkürler.

maxhit nickli üyeden alıntı Mesajı göster
100 mesaji olanlara 10 ref 200 mesaji olanlara 20 ref ve büyle devam ediyor

Bu uygulama üzerinde çalışıyoruz. Bunu otomatik halde yapacak bir eklenti yazıyoruz. Bazı sorunları var ama bitince 1000 ve katlarında Ref dağıtacak.


zelzele255 nickli üyeden alıntı Mesajı göster
bu site benim olsa idi tek şeyi değiştirirdim oda imzanın boyutunun büyük olması ve imzaların gözükmesi acayip canımı sıkıyo böyle tıklamalı imzalar

Görsel açıdan ve sayfa hızı açısından şu anki boyutlar gayet makuldür.


5ecIcI nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Bol bol ve de özgün yarışmalar düzenlerdim.

Sürekli olarak değişik aktiviteler yapılıyor. Farklı fikirler varsa uygulamaya alabiliriz.

su 5 konu muhabbetini kaldırırdım dün 5 tane yaptım bu gün 1 tane yaptım doldu diyo :S ticket nerden atılıyor bulamadım bulaydım haykıracamda ref werme biraz uzun gibi kısa yolu olsa ii olur mjs bir portalda ii gider gibime geldi

5 konu limiti kalkacak yerine 3 konu limiti gelecek zaten. Portal ile forum aynı anda asla yürümez.

bayraak nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Ref5.net benim olsaydı bir Upload team i kurar ve sadece ref5 e özel programları upload yapardım

Bunun bize ne katkısı olacak ?

Lenobian nickli üyeden alıntı Mesajı göster
ha birde müzik baslığı yok olsa ii olurdu

Sadece müzik haberlerini paylaşacaksanız " Karalama Defteri " bölümünü kullanabilirsiniz.

Naughty47 nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Konu Açma Sayısını Yükseltrdim Ama 1Saatte En fazla 3 Konu Açma Sınırı Koyardım

Konu açma sınırı oldukça fazla bence. Saatte değilde günde 3 yeterli.


ProFx nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Bir tanışma bölüm açardım. Orada tüm üyeler kendi yaşamını yazardı mesela
ProFx
Adım Onur Yaşım 19 vs vs vs.
Eğer bu varsa şimdiden görmediğim için özür dilerim.
Birde imza ve avatar beleş olsa iyi olurdu

Sonsuz muhabbet bölümünü kullanabilirsiniz. İmza ve avatar zaten bedava. Kimseden para almıyoruz


ChoLera nickli üyeden alıntı Mesajı göster
en üst kısımda özel bir bölüm içerisinde anlık haber yayını yapardım tabi teknoloji haberlerinin bol olduğu ve burdaki kitleyi ilgilendiren türden haberler eklerdim,bol resimli ve videolu,ayrıca siteye bir radyo programıda eklenebilir böylece isteyenler radyodan müzik dinleyebilirler,bu sayede şarkı dinledikçede forum sayfasını kapatamazlar

Müyap siteyi komple kapar o zaman Senelik radyo lisansı 9000 TL civarı gibi bir rakamdı.

silenger nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Direk satardim iyi bir paraya

Şu an için satmayı düşünmüyorum.

zor mu nickli üyeden alıntı Mesajı göster
site benim olsaydı radyo felan koyardım yarışmalar düzenlerdim (en iyi masaüstü resmi v.s)ayrı bir bölümde sohbet bölümü koyardım msn tarzı bölümleri arttırırdım bazı bölümler iç içe girmiş mesela tanışma,tartışma,soru cevap,forum oyunları,garip olaylar felan açardım (ayrı bölümlerde )

Radyo koymamız imkansız. Bahsedilen yarışmalar sık sık düzenleniyor. Düzenlenmeyen yarışma fikirleriniz varsa değerlendirebiliriz. Diğer bölümler bence gayet açık.

SoNDaYI nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Ref5 Alexa Dayanışmasının Günde Bir Sefer Değil Devamlı Kullanılmasını Sağlamak için Arada Ödül olarak Günde 2 Kez Veya 3 Kez Ref Kazanılmasını Sağlardım.

Aslında yapılır yapılmaz değil ama o açılan konuyu okuyun neden yapmadığımızı anlarsınız. FF 4 kullanıyorum Ref gelmedi. IE9 kullanıyorum ref gelmedi. Chrome kullanıyorum olur mu? vs vs yorumlarla dolu Bu yüzden uygulamanın güncellemesini kapadık. Kullanan yazılan şartlarda kullanıyor. İleride belki güncelleriz.


hateing238 nickli üyeden alıntı Mesajı göster
onu bende düşündüm ama yasal içerik olduğu için sitenin ve siteyi yönetenlerin başı derde girebilir hemde büyük bir derde. o yüzden pek sıcak bakmadım.yada ben yanlış biliyorum.
sitede yapacağım değişiklikler şunlar olabilirdi.
açılan konuyu açan kişinin silebilmesi,
her 5 yorumda +1 ref verilmesi,
kullanıcı adı ve parola bölümlerinde sanal klavye kullanılması,
her üye kendi profil sayfasını kendi istediği gibi biçimlendirmesi,yani 5-6 tane sitil olacak ve o stillerden birini seçip renklendirme resim atama gibi özellikleri barındıracak.

Doğru biliyorsunuz, radyo lisansı olmaz ise Müyap siteyi kapatıyor.

Sanal klavye uygulamasını foruma entegre etmiştim aslında ama sonradan her bilgisayarda sanal klavye var diye iptal ettim. Yapılabilir çok talep gelirse. Her üye kendi zevkine göre profil sayfasını biçimlendirebiliyor şu anda. Dediğin gibi 5-6 kayıtlı şablon yok ama. İstenirse üzerinde çalışırız.

hateing238 nickli üyeden alıntı Mesajı göster
ama asla ref5.net'i satma gibi bir amacım olmaz çünkü gerçekten çok sağlam bir site ve ortada gerçekten çok emek var.şimdi ben bu siteyi satsam eminimki çok kişi siteye girmekten vazgeçer.premiumlar iptal olur program paylaşımları vs. durur.yani çok çok çok çok çok sıkışmadığım sürece aklımdan bile geçirmem

Satmak gibi bir düşüncem yok.


Dostname nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Öncelikle anasayfa görünümünden başlayayım.
Forumda neler oluyor bölümünde üyelerin avatarlarının görünmesi bende çok gerekli birşey değil.Görüntü açısından çok estetik durmamakla beraber zaman zaman yavaşlayan forumu yavaşlatmakta çok azda olsa katkısı olduğunu düşünüyorum.Gereksiz birşey ben olsam kullanmazdım.

Optimizasyon ayarları yapılırken bu özellik kaldırıldı.


Dostname nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Forum istatistiklerimiz ayrıntılı ve güzel bir biçimde sergileniyor.Ancak ''son mesajlar'' , ''en çok cevap yazılan konular'' gibi kategorilerde geçiş yapmak biraz kullanışsız.Kategorinin üzerine geldiğimiz anda o kategoriyi gösterdiği için bazen maus kaysa bile diğer kategoriye geçiyor ve biraz yavaş bir eklenti olduğu için zaman kaybı oluyor.Kategorilerin üzerine geldiğimizde tıklayarak o kategoriye geçebilirsek daha kullanışlı olur gibi geliyor bana.

Düzenleme yapıldı.


Dostname nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Account Team bölümü : Ref5.net kategorisi altında bulunan Account Team bölümü gizlenip yazılan mesajlar istatistikler bölümünde görünmeyecek şekilde ayarlanırsa oraya yazılan mesajlar istatistiklerde yer kaplamamış olur hemde üyeler ''acaba ne yazıyor orda'' merakından da kurtulmuş olur.

Merak iyidir Takıma girme hevesini arttırıyor insanın


Dostname nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Diğer bir konu ise 5 konu sınırı.
Sınırın mantıklı gerekçeleri var ve anlıyorum.Ancak bazı amacı gerçekten güncel paylaşımlar yapmak olan üyelerinde biraz olsun önüne geçilmiyor mu bu uygulama ile ?
Üye tarihi baz alınarak üyeler sınıflandırılabilir.Örneğin 3+ aylık üyelerin mesaj yazma sınırı kaldırılabilir yada 10-15 mesaja çıkartılabilir.3+ aydır forumda bulunan bir üyenin account almak için post,konu kasma amacı bana göre kalmış olamaz.
Bu 3+ ay olmazda biz aktifliğe önem veririz diyorsanız online süresi bakımından sınıflandırılabilir yada 150 konu üstü olanların sınırları arttırılabilir.
Böylece forumda en çok şikayet edilen konuda da biraz memnuniyet yaratılmış olur.

Forum Master rütbesinde yani 2500+ mesajda bu sınırlama yoktur. Bunun dışında herkesin şimdilik 5 konu sınırlaması vardır. Bu oranda değişiklik yapılacaktır.


Dostname nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Üyelerin foruma daha fazla katkı yapmasını sağlamak için çeşitli motivasyon etkinlikleri düzenlenebilir.
Bu Ayın Üyesi gibi bir şey olabilir.
Forumda 1 ay boyunca yaptığı paylaşımlar , üyelerin sorularıyla ve sorunlarıyla ilgilenmesi , forum içerisinde saygılı ve örnek duruşa sahip insanlar seçildikleri andan itibaren 30 gün boyunca Değişik bir kullanıcı adı rengi ve ''Ayın üyesi'' Yazısı ile ödüllendirilebilir.
Ayrıca bir dizi küçük ödül paketi de sunulabilir.Örnek bir paket sunacak olursam

Bu uygulama için bizde zaman zaman fikir alış verişinde bulunuyoruz ama net bir uygulama ortaya çıkaramadık. Bunun kriterini belirlemek oldukça zor. Ayın üyesini neye göre belirleyeceğiz ? Bunun için sizlerde fikirlerinizi söylerseniz bizede yol göstermiş olursunuz.


Dostname nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Yöneticiler hakkında bir eleştiri , görüş ;
Site yöneticilerinden genel anlamda bir memnuniyetsizlik söz konusu değil ancak bence yönetici seçilme kriterleri biraz daha gözden geçirilmeli.
Açtığı birkaç konu yazdığı mesaj forumda yönetici olması için yeterli olmamalı gibi geliyor bana.Gerçekten de öyle mi yoksa bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama sitemizde yönetici olmak çok basit gibi görünüyor bana.Başvurulara baktığımda neredeyse %80 oranında bir kabul söz konusu ve bence bu çok büyük bir oran.
Yöneticilik sadece konu açmak, Copy + Paste yapmak değil daha fazla özelliği gerektiren bir iştir.Yöneticilik yapıp forumdaki icraatları normal bir üye düzeyinde olan , bilgisi , birikimi sadece Copy + Paste yapmak olan yöneticiler bence forumda yöneticilik yapmamalı daha donanımlı kişilerden özenle seçilmeli. Birkaç arkadaş gözüme çarpıyor isim vermem ancak şahsi görüşüm bu.
Bu arada ''Yönetici'' derken kastım isminin altında ''yönetici'' yazan arkadaşlarımız değil Kordinatör , Moderator ve diğer arkadaşlarda dahil olmak üzere.

Yönetici alımları hakkındaki görüşlerin bence %80 yanlış Aday olanların belki %20si yönetime alınıyor. Yönetici olmak için en önemli kriter paylaşımdan çok karakter yapısıdır. Bu yönde atama yapmaya çalışıyoruz. Bu önümüzdeki 1-2 ay içinde daha farklı bir sisteme geçecektir.
__________________
İletişim:
.
 
8-May-2011, 01:50:21   #34 (permalink)
Administrator
 
DeCobray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1 / Ağu 2001
Mesaj/konu: 25 / 885
Ref: 1000 / 3161
Seviye: DeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyor
Standart

kartal785 nickli üyeden alıntı Mesajı göster
yarışma soruları hazırlardım... Yanıtları özel mesajla verilmesini sağlar (kimsenin sitede açıktan görmemesi lazım ki kopya çekmesin) doğru cevaplayanlara ref ödülü verdirirdim...
Soruları; ekonomi, sanat (sinema, tiyatro), politika, bilim, spor v.b. konulardan seçerdim...
Ve bunlar için de; YARIŞMA bölümü açardım...
Tabi soruların cevabı google araştırması ile de ortaya kesinlikle çıkmamasını sağlardım (yani önceden bir internet araştırmasına girişerek hazırlardım soruları)


Şu anda üyeler arasında benzeri bir uygulama yapılıyor. Yönetimde Ref ödülünü arttırarak katılım sağlıyor.

kndm nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Küçük bir oyun salonu güzel olurdu..Okey,Tavla,Poker vs vs örneklerle daha da çogaltabiliriz

Ortalama 5000-10000 TL masrafı var o küçük oyun salonunun


zxcvfuat44 nickli üyeden alıntı Mesajı göster
1. ref bahis dükkanı açardım
günlük maçlarla bahis oynattırırdım
2.yeni üye kazandıran üyelerimize ref dağıtırdım
3.adminler hariç yeni uyeler açtıkları konulara 200 cevaba ref verirdim
anlıyacagınız gibi ref kazanma kıtlıgı var bence

1. Yeni sezonda Ref İddaa projemiz var.
2. Referans sistemi ile bunun kontrolü çok zor. Yakın zamanda forumadaki yeni üyelik sisteminde düzenleme yapılacak. Bu yüzden şimdilik gerek yok.
3. 20 mesaja zaten ref veriyoruz. 200 mesaja gerek yok ki


deneyim nickli üyeden alıntı Mesajı göster
site benim olsaydı film bolumu de açabilirdim belki.

Telif hakkı

resim bölümü güzel resim wallpaper ws. eklenebilir

Karalama defteri wall paper içinde off topic bölümünü kullanabilirsiniz.


aactc nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Eğer site benim olsaydı kullanıcıların herhangi bir yöneticiye ihtiyaç duymadan premium temin edebilecekleri bir bölüm hazırlardım.
bu panelde üyelere belirli miktar ref ödemeleri sonucunda 1-2 aylık premium temin edilecek günün herhangi bir saati üye birşeyi premium indirmek istediğinde birinden isteyip cevap gelmesini beklemek zorunda kalmıyacak..(tabiki zaten o hesaptan elinde olanlar ve daha önce hesap patlatıp ceza alanlar bu bölümden yararlanamıyacaklar)
ayrıca bu bölüm daha ufak çaplı olabilir. mümkünse üyelerin linklerini premium download linkine çevirme olabilir veya email korumalı her saat veya yarım saatte bir şifreleri değiştirilen (çoklu kullanıma açık olmalı) hesaplar dağıtırdım tabiki cüzzi bir ref karşılığında amaç o anda inmesi gereken şeyin hemen inmeye başlaması.

Premium acc bölümlerinde düzenlemeler yapılacaktır.


aactc nickli üyeden alıntı Mesajı göster
ayrıca daha önceden böyle bişeyin olduğunu sandığım ama henüz nerde olduğunu bulamadığım bir panel kişi sahip olduğu kullandığı premium hesabı görebilmeli ve son kullanım tarihini takip edebilmel

Kendinize şifre göndermeyi deneyin.

karqasa nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Clon tespit edildiyse ... İlk önce özelden sorulur ve tespit edilir...

Özelden sorulmasının mantığı nedir?
__________________
İletişim:
.
 
8-May-2011, 07:42:47   #35 (permalink)
Üye
 
Dostname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1679 / Oca 2011
Yer: Bursa
Yaş: 31
Mesaj/konu: 1.399 / 147
Ref: 8 / 634
Seviye: Dostname forumda seviliyorDostname forumda seviliyorDostname forumda seviliyorDostname forumda seviliyorDostname forumda seviliyorDostname forumda seviliyor
Standart

Juke nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Bu uygulama için bizde zaman zaman fikir alış verişinde bulunuyoruz ama net bir uygulama ortaya çıkaramadık. Bunun kriterini belirlemek oldukça zor. Ayın üyesini neye göre belirleyeceğiz ? Bunun için sizlerde fikirlerinizi söylerseniz bizede yol göstermiş olursunuz.

2 farklı şekilde yapılabilir bu ;

1. si bölüm moderatorleri vasıtasıyla olabilir.
Örneğin forum moderatörleriniz var.Bu moderatorler zaten foruma ve yazılanlara hakim olmakla görevli arkadaşlar.Bu yüzden Her ayın 29 unda sorumlu olduğu forumun en aktif üyesini Üst yöneticilerle paylaşabilir.Üst yöneticilerde Ayın Üyesi seçimini kendileri yapıp açıklayabilir.

2. si yine Yönetim tarafından adaylar belirlenir ancak üyelerin seçimine sunulur anket vasıtası ile.
Ancak ankette tabiki belli başlı kısıtlamalar olur.Örneğin en az 1 aylık üye , 100 konu 150 mesaj gibisinden.Bu şartlara uymayanlar oy kullanamaz.
Yada herkez oy kullanabilir.Yöneticiler karar vermeden önce anketi inceleyip geçersiz oyları açıklar ve ardından da ayın üyesini açıklar.

Tabi bu saydığım yöntemlerin hiçbirinde yöneticiler Ayın Üyesi olmuyor olmaları da zaten biraz saçma olur.
Moderatörler ve Diğer Yöneticiler Ayın Üyesi olamayıp , Account Team ve normal üyeler ayın üyesi çıkartabilirlerse makul bir uygulama olur.

Ayın üyelerinde aranacak kriterler çeşitli şekillerde belirlenebilirler.

Yukarıda yazdığım eleme sisteminde zaten bölüm Moderatorleri üyelerin yazdıkları mesajlara hakim olup üst yönetime isimleri verecekleri için mesajları incelemek derdi bir nebze ortadan kalkacak.

Ayrıca zaten çok aşırı derecede büyük bir üye kitlemiz olmadığı için üyelerin çoğunu yazdıkları mesajlardan tanıma imkanı var yöneticilerin ve herkezin.
Böyle bir ortamda sivrilmemiş , kimsenin dikkatini çekmemiş birisinin ayın üyesi olması da biraz olanaksız gibi.
 
14-May-2011, 15:13:24   #36 (permalink)
[AL(i)PER]
 
zafenat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #6051 / Nis 2011
Yer: Konya
Mesaj/konu: 15.177 / 3534
Ref: 0 / 102064
Seviye: zafenat aşmışzafenat aşmışzafenat aşmışzafenat aşmışzafenat aşmışzafenat aşmışzafenat aşmışzafenat aşmışzafenat aşmışzafenat aşmışzafenat aşmış
Standart

Ref5 benim olsaydı her bölüm için ayrı bir yönetici atardım.

Bu yöneticilerede allta belirttiğim görevleri verirdim.

1- Açılan konuların yayınlanmadan önce onay verme işlemi şayet konu önceden açılmışsa yayınlanmama onayı..

2- Daha önce açılmış olan konuların adını evirip çevirip tekrar ufak ekleme yada çıkarmalarla yeni konu açılmasını engellenmesi..Konu kirliliğinin önüne geçilecektir.

3-Açılmış ulusal değeri olan konular için ayrı bir bölüm oluştururdum.. Ulusal Değerler adı altında.

4-Bu bölümde kurtuluş savaşı mücadelesi osmanlı tarihi ve tarihimize yön veren önemli olayların, önemli kişilerin hayatlarından kesitleri paylaşılmasını isterim.

5-Sistemde bu içerikte açılmış olan konuları bu başlık altına toplamak isterim...

Konu zafenat tarafından (14-May-2011 Saat 15:16:57 ) değiştirilmiştir.
 
14-May-2011, 16:24:31   #38 (permalink)
Yönetici
 
ANLOVE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #4276 / Mar 2011
Yer: İzmir
Yaş: 23
Mesaj/konu: 7.336 / 718
Ref: 0 / 6922
Seviye: ANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolik
Standart

Konu sınırını Günlük Değil Saatlik Yapardım..

1 Saatte 1 Tane Gibi.. Kullanılmayan Saatler Diğer Saate Devredilmez. Bu Sayedede Forum Online'ı Hiç Düşmezdi..
 
14-May-2011, 16:30:00   #39 (permalink)
atıldı
 
Eredanne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #176 / Ağu 2010
Yer: Adana
Yaş: 36
Mesaj/konu: 635 / 43
Ref: 0 / 235
Seviye: Eredanne forumda seviliyorEredanne forumda seviliyorEredanne forumda seviliyor
Eredanne - MSN üzeri Mesaj gönder Eredanne - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart

Facebookdan video izleme koyardım (bkz. youtube)
 
14-May-2011, 16:46:51   #40 (permalink)
Forum Uzmanı
 
Kaus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1666 / Oca 2011
Yer: Yurtdisi
Yaş: 32
Mesaj/konu: 3.644 / 250
Ref: 13 / 2431
Seviye: Kaus forumda seviliyorKaus forumda seviliyorKaus forumda seviliyorKaus forumda seviliyorKaus forumda seviliyorKaus forumda seviliyorKaus forumda seviliyorKaus forumda seviliyorKaus forumda seviliyorKaus forumda seviliyorKaus forumda seviliyor
Standart

Geciyordum birkac dusuncemi ve admin olsaydim ne yapardim konusunu bende degerlendirmek istedim.
Forum benim olsaydi herkeze hak ettigi degeri gecici degil surekli verirdim. Menfaat ugruna arkadasliklar yapmazdim.

Aslinda yazacak baya birseyim vardi aslinda ama burdan sonrasini sildim gerek yok diye.
Kisacasi bu forum benim olsa herkeze hak dagitirdim.!

"Haksizlikmi yapiyoruz biz sen ne demek istiyorsun" derseniz eger. Evet malesef ki öyle.

insallah bu dusuncelerimden oturu beni atmazsiniz. Samimiyetinize inandigim icin cekinmeden yazdim. Yanilmiyorumdur umarim.)
__________________
yanılıyor olabilirim..
 


Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Asansörden İnince Sizi KarşıLayan Bi KapLan OLsa Ne Yapardınız The.Joker Mizah & Eğlence 2 3-Mar-2015 01:15:59
Sizin Son 17 Dakikanız Olsa Ne Yapardınız? JustWatch Sonsuz muhabbet 2 14-Oca-2014 10:11:40
Böyle bi 11 olsa ne yapardınız ? :D exs Mizah & Eğlence 36 27-May-2012 15:22:28
Forumun sizin gibi üyelere ihtiyacı var ... (öz eleştiri) ümit Biz Yazdık 33 8-Nis-2012 16:18:32
wabaza.com sizin olsa ne gibi değişiklikler yapardınız? DeCobray Karalama Defteri 63 19-Kas-2010 23:48:50

bursa escort konya escort ankara escort bayan malatya escort antalya escort sivas escort elazig escort canakkale escort sanliurfa escort izmit escort izmir escort bursa escort bayan konya escort bodrum escort ankara escort kayseri escort antalya escort porno

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 08:46:03.

Teknik bilgiler Forum Bilgileri Yasal Uyar�
Powered by vBulletin
www.ref5.net
Forumu daha h�zl� kullanabilmeniz i�in google chrome taray�c�s�n� �neriyoruz.
ref5.net onay almaks�z�n iletilerin payla��ld��� bir forum sitesidir.
5651 say�l� yasaya g�re do�abilecek t�m sorumluluklar mesaj� yazan ki�iye aittir.
Her t�rl� �ikayetlerinizi �leti�im b�l�m�ne belirtebilirsiniz.
Yandex.Metrica

ankara escort vpills gold En yeni bodrum escort Kızların Sitesi. mobil porno bağlama buyusu porno izle izmit escort , izmit escort İstanbul Halkalı bölgesinde bulunan halkalı escort bayanların numaraları.
Ayrıca referens verdiğimiz diğer bir site escort bayan kelimesinde üst sıradadır. halkalı escort

Search Engine Optimization by vBSEO 3.5.2