Tekil Mesaj gösterimi
7-May-2011, 03:17:40   #31 (permalink)
aactc
Üye
 
aactc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #3814 / Mar 2011
Mesaj/konu: 553 / 37
Ref: 6 / 284
Seviye: aactc forumda seviliyoraactc forumda seviliyoraactc forumda seviliyor
Standart

Eğer site benim olsaydı kullanıcıların herhangi bir yöneticiye ihtiyaç duymadan premium temin edebilecekleri bir bölüm hazırlardım.

bu panelde üyelere belirli miktar ref ödemeleri sonucunda 1-2 aylık premium temin edilecek günün herhangi bir saati üye birşeyi premium indirmek istediğinde birinden isteyip cevap gelmesini beklemek zorunda kalmıyacak..(tabiki zaten o hesaptan elinde olanlar ve daha önce hesap patlatıp ceza alanlar bu bölümden yararlanamıyacaklar)

ayrıca bu bölüm daha ufak çaplı olabilir. mümkünse üyelerin linklerini premium download linkine çevirme olabilir veya email korumalı her saat veya yarım saatte bir şifreleri değiştirilen (çoklu kullanıma açık olmalı) hesaplar dağıtırdım tabiki cüzzi bir ref karşılığında amaç o anda inmesi gereken şeyin hemen inmeye başlaması.

ayrıca daha önceden böyle bişeyin olduğunu sandığım ama henüz nerde olduğunu bulamadığım bir panel kişi sahip olduğu kullandığı premium hesabı görebilmeli ve son kullanım tarihini takip edebilmeli.

vede forumdaki konuların katagorilenmesinde bir sorun olmayabilir ama bence kolay kullanılabilir değil. örneğin sonsuz muhabbet ve karalama defteri birbirine çok benzeyen 2 başlık ve ben daha önce okuduğum konunun hangisinde olduğunu sürekli karıştırıyorum.