Tekil Mesaj gösterimi
11-Eyl-2011, 16:13:56   #29 (permalink)
DeCobray
Administrator
 
DeCobray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1 / Ağu 2001
Mesaj/konu: 25 / 885
Ref: 1000 / 3161
Seviye: DeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyor
Standart

Selamlar,

Senin mantığına göre destek talebi bölümününde kapatılması gerekli. Oradakilerin çoğu bilgisayar mühendisi değil. Yanlış bilgi verip adamın bilgisayarını bozabilirler.

Senin mantığına göre biyografi bölümününde kapatılması gerek. Buradaki hiç kimse araştırmacı yazar yada tarihçi değil. Yanlış bilgi verip x kişi hakkında yanlış yönlendirme yapılabilir.

Senin mantığına göre tüm bölümlerin kapatılması gerekli. Tüm bölümlerde yanlış anlama olabilir.

Gelelim sağlık bölümüne. Sağlık bölümüde diğer bölümler gibi değildir. Sağlık bölümü %95 koyala yapıştır yani C/P içerik ile doludur. Adam gelip şuyum buyum var dediğinde o çözümlerde C/P'dir. Zaten adam fikir soruyor. Buyum var diyor bilen var mı diyor. Sonuçta adamlarda bildiklerini yazıyor. Adam yapar yapmaz bu adamın kararı.

Ref5'i kapattıracakmışsın . Hack yüzünden. Dilekçene aldığın şifreleri eklemeyi unutma 19 adet aldığın şifre databese'de duruyor merak etme.
__________________
İletişim:
.