Tekil Mesaj gösterimi
30-Ara-2013, 00:49:04   #3 (permalink)
ANLOVE
Yönetici
 
ANLOVE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #4276 / Mar 2011
Yer: İzmir
Yaş: 23
Mesaj/konu: 7.336 / 718
Ref: 0 / 6922
Seviye: ANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolik
Standart

murathan

1. -1000 ref şuan için verilen bir ceza değil o konuda hata var, onu düzeltebiliriz.

2. Özel Mesaj'ın size ne ifade ettiğini bilmiyorum ancak bence adında açıkça belirtilmiş "Özel" mesaj. Niye açık forum değilde "Özel" mesaj eklenmiş foruma sizce ? Size atılan bir pm yi buraya yayınlamanız ne kadar normal ? Benim gizlim saklım yok mesajı editlemem birşey de silmem.

3. Kuralları admin belirler bizlerde fikirlerimizi belirtiriz ve karar verilir. "Özel" mesaj dada belirttiğim gibi kuralları tek başıma değiştirme olanağım yok bu konuyu admin le konuşmanda fayda var dedim.

murathan nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Ama ANLOVE benı direk konudan banlayıp -1000 basmış

4. Sence böyle bir ifade kullanman ne kadar adil ? Bu ref piyango sistemine ne kadar saatler harcandığını biliyor musunuz ? Bana böyle bir ithamda bulunuyorsunuz yargısız infaz yapmışım gibi.

admin nickli üyeden alıntı Mesajı göster
* Sistem size 1 adetten fazla bilet almanıza müsade eder ancak biz etmeyiz Alınan her bilet için ref pazar yöneticilerine mesaj gitmekte olup 1 adetten fazla bilet alımı tespitinde yeni yıla -1000 refle başlayıp etkinlikten banlanırsınız.

5. Konu açılır açılmaz uyarı verildi konuyu okumadan bilet almanız sizin sorumluluğunuz.

Root nickli üyeden alıntı Mesajı göster
1. mesajda yazan önemli uyarını tekrar hatırlatmak isterim

Root nickli üyeden alıntı Mesajı göster
2 bilet alanlar için uyarıyı tekrar yineliyorum.

6. Root Global Yöneticimiz sürekli konu içerisinde aynı mesajları sürekli yineledi.


Son olarak -1000 ref verme yaptırımı hataydı. Sene başı verilmesi gerekirken erken verildi (2gün kadar) . Sadece 4 kişiye bu hata yapıldı. Eski reflerinizi yükleyebiliriz ancak sıfırlanacağı için pek fark etmiyor yinede siz bilirsiniz.