Konu: PM Öneri
Tekil Mesaj gösterimi
13-Mar-2012, 23:13:30   #27 (permalink)
DeCobray
Administrator
 
DeCobray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1 / Ağu 2001
Mesaj/konu: 25 / 885
Ref: 1000 / 3161
Seviye: DeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyor
Standart

filozof72 nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Ben değişsin istiyorum ama korkuyorum..

Artık forumla ilgili istek yapmaya çekinir oldum. Ümit Bey gelip hemen fırça atıyor..

Aha da yazıyorum..

Örnek verelim lütfen. Mantıklı hiç bir öneriye asla sert tepki göstermedik. Onlarca defa sorulmuş soruyu sormadığınızdan emin misiniz? Örneği bekliyorum.

İstediğiniz sistemin yapılması şu anda teknik olarak çok zor. Biraz kaba taslak kafamda düşündümde tam olarak sistemin yapısını oturtamadım. caqlayan ile konuşup olurunu tartışırız.

Şu anda daha öncelikli olarak düşündüğümüz bazı sistemsel entegrasyonlara öncelik tanımaktayız. Yakın zamanda forum kullanımı kolaylaştıracak bazı değişikliklere gideceğiz. Loto oyununun beğenilmesinden sonra forumda benzeri aktiviteler yapacağız ve foruma has oyunları çoğaltacağız. Tüm bunlar bittikten sonra aklımızda yapılacak bir şey kalmazsa uzun uzun bu konu hakkında çalışabiliriz.