Tekil Mesaj gösterimi
26-Tem-2011, 00:21:52   #75 (permalink)
DeCobray
Administrator
 
DeCobray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1 / Ağu 2001
Mesaj/konu: 25 / 885
Ref: 1000 / 3161
Seviye: DeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyor
Standart

Demokrasiye kadar geldik demek

Gidenler gitmiş kalanlar kalmış. Her gelen gideni asla aratmamıştır. Bu siteye emek verenlerinde asla emeklerinin üstüne yatılmamıştır. Bu forumda demokrasi olmasaydı şu ana kadar konu ne açık kalırdı nede kişilere cevap verme şansı sunulurdu. He diyeceksiniz verdiniz de ne oldu? Bir şey değişti mi? Bu değişimide herkes gibi sizlerde göreceksiniz. Bu sitede adını sanını hiç duymadığınız emeği geçen o kadar çok kişi var ki siz sadece şifre paylaşanları emeği geçmiş sayıyorsunuz. Buda büyük bir yanlıştır.

Gene söylüyorum, kural kuraldır. Ben ne krallık nede diktatörlük yapıyorum burada. Yaparsam da en kralını yaparım. Kalemi kırar konuyu kapatırım. Galiba o şekilde devam etmek herkes için en hayırlısı olacak.

Konu doğrusuyla yanlışıyla kapanmıştır.

Edge konudaki hatasını anlayıp uygulamının doğruluğunu kabul ettiği için daha önce kararlaştırılan %50 iade kararı iptal edilip Reflerinin tamamı iade edilecektir.

Kaus yöneticilere ithamda bulunduğu için bir daha bu foruma dönemeyecektir.

Barış konusu yönetimseldir. Barış bu forumda doğrusuyla yanlışıyla kendi istediği sürece daima olacaktır.

Ümit
__________________
İletişim:
.