Tekil Mesaj gösterimi
25-Tem-2011, 22:37:02   #50 (permalink)
ANLOVE
Yönetici
 
ANLOVE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #4276 / Mar 2011
Yer: İzmir
Yaş: 23
Mesaj/konu: 7.336 / 718
Ref: 0 / 6922
Seviye: ANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolik
Standart

Ümit nickli üyeden alıntı Mesajı göster
O kadar çok boş ve gereksiz olmuş ki hiç birinin dayanağı yok.

Hala sen şunu anlayamadın dimi Bu adam beni neden hala banlamıyor? Sence neden ?

Olayı Çağlayan'a kadar getirmişsin. Bravo. Çağlayan'ın satılması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu güne kadar herkese emeğinin karşılığını vermeye çalıştım. Hak ettiği şekilde. Pazar günüde 0 bedelle yani karşılıksız olarak ref5'in tüm yasal haklarını Çağlayan'a verdim. Oke.
Seni banlamadım diye sallamaya devam etme lütfen.

Merhabalar,

Olanları başka bir tarayıcıdan günlerdir izliyorum ancak şuna artık eminimki Ümit Bey sen asla ve asla 2-3 ay önceki Admin Ümit değilsin.

2-3 Ay Önceki Sözün;

Ümit nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Forumu bizim kadar benimseyen üyelerimiz oldu. Forum kapalı kaldığında açılması için bekleyen açıldığında kayıp olmaması için çabalayan üyelerimiz oldu. Hep dediğim gibi ref5'in gerçek sahipleride o kişilerdir. Ben sadece kağıt üzerinde sahibiyim , asıl sahipler emeği geçenlerdir.

Günümüzdeki Sözün;

Ümit nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Sana karşı bir garezim olsa seni neden hala forumumda tutuyorum ?

Şimdi senmi değişmediğini söylüyorsun ? Güldürme bizi istersen.

Kaus'un sana anlatmak istediği olay şu senin Ref Pazar ile ilgili koyduğun ilk kural; diledikleri gibi alış-veriş yapabilirler. bunu anlatmaya çalışıyor sana koyduğun o kuralda Şu tarihte; 18-07-2011, 21:26

http://ref5.net/ref-pazar-forum203/r...dir-konu32868/

Tamam mı ? Şimdi gelelim Barış'a Şu Resimde gördüğün üzere alışveriş 19-07-2011 tarihinde yapılmış Buda Tamam mı ?Senin en başta koyduğunu idaaa ettiğin kural ise 20-07-2011 tarihinde koyulmuş.

Kaynak ise burada : http://ref5.net/ref-pazar-forum203/r...ari-konu33057/ Konunun sol üst köşesinde yazıyor.

Kaus sana bunu anlatmaya çalışıyor.

Gelelim 2. Olaya; Cengiz bey sana diyorki ben reflerimi saymadım %10 kesinti yapılmadıgından haberim yoktu.

Ümit nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Migros gibi bir büyük bir yerden alış-veriş yaptınız. Toplam 8 TL tuttu. Kasiyere 20 TL uzattınız. Kasiyerde size yanlışlıkla 15 TL para üstü verdi.
Bu durumda ne yapardınız?
a-) Dürüstçe davranıp kasiyere para üstünü fazla verdiğini söyleyip iade ederdim.
b-) Para üstünü aynen alıp hiç bir şey olmamış gibi davranırdım.

Eğer ben para üstünü fazla verdiği fark edemessem alır giderim. Ee ? Sonra ne olacak polis kapıma gelip beyfendi kusura bakmayın size kasiyer fazla para vermiş size ve kasiyere ceza yazmak zorundamıyız diyecek ? Hangi kuralda ya bırak hangi mantıkda buna yer var ?

Gelelim 3. Konuya.

BEN! Beni ipe sapa gelmeyen şeylerden habire 3 Gün No POST 3 Gün Banned atıp duruyorsun ? Acaba beni susduramadığın için mi ? Hiç bana sınırsız banned atardım sustururdum deme Ümit Bey, yine hsap alır gelir gerçekleri yazardım herkes görürdü.

Veyahut şöyle mi demeliyim ? Beni yöneticilikten çıkardıgında şuanki yöneticiler gibi veya çıkardıkların gibi sana geri gelip bana yöneticilik ver veya beni affet demediğim için mi bu kinin ?

Veya Kaus'a böyle davranmamın sebebi benim gibi onuda susturamam mı ? veya haklıların hep yanında kalmalarımı ?

Ümit nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Tüm üyelerinde konu hakkındaki görüşünü vicdanlarına bırakıyorum.

Bunu demişsin ! Çok objektifsin inanki. Neden benim açtığım http://ref5.net/bize-yazin-forum6/oz...raz-konu28992/ bu konuyu kendin cevap verdikten sonra kapattın ? Neden bana cevap hakkı tanımadın ? veya neden Özelden mesaj attım ona dahi cevap vermedin ? veya beni banladıgında sana sebebini sorup bumu ayıp dediğimde cevap vermedin ? veya veremedin ? Şimdi kalkıp bana cevap verecek birşey bile yoktu gibi şeyler söylersin eminim.

Ama şuan şunu diyorumki Kaus'u bu şekilde cezalandırdın bizleri susturamadıgın gibi Bu diktatörlükten başka birşey değil. Astığım aastık kestiğim kestik'lerdesin Ümit Bey.

Son Olarak

Ümit nickli üyeden alıntı Mesajı göster
Karar sizin.

Demişsin. Konuya baktığıma göre çoğunluk hata yapıldığı yönde eskiye çevirmeyi düşünüyormusun REF'leri ? Karar Bizimdi ya ? Şuan yapılan yorumlarda 7 Kişi Hatalı 1 Kişi Doğru bulmuş. Kanıtları var mesajlarda ? Karar Bizimse Müdahale bekliyoruz.

ANLOVE