Tekil Mesaj gösterimi
25-Tem-2011, 19:19:27   #44 (permalink)
DeCobray
Administrator
 
DeCobray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1 / Ağu 2001
Mesaj/konu: 25 / 885
Ref: 1000 / 3161
Seviye: DeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyor
Standart

Selamlar,

Bu konu ne kadar güzel uzuyor Konuda karıştırılmayan ne kişiliğim kaldı, ne kindarlığım kaldı, ne adminliğim kaldı, ne bu güne kadar herkesin beğendiği yöneticiliğim kaldı. Her şeyi geç özel mesajlar bile yayınlanmaya başlandı Olsun problem değil. O mesajı gönderen kişi yalvarırcasına gönderdiği mesajlarıda gönderdiği mesajlarıda yayınlasın

Ben diyorum ki ; 1 kural var ve o kurala uyulacak. Sizde diyorsunuz ki ; bu kuralda hata yöneticinin yönetici yansın. Bende size diyorum ki; yönetici ve olaya karışan herkese eşit mesafedeyiz. Herkes ceza aldı. Sizde diyorsunuz ki yok yok sadece yönetici ceza alsın. Neden ?

Sonradan kural eklenmiş diyorsunuz Ayıptır, o sonradan eklendi dediğiniz bildirim o bölümün ilk mesajıdır. Yapmayın ! Madem herkes işini özelden halledecek neden forum geneline yazıyorsunuz? Yazmayın. Irc donemindeki gibi gidin kişinin özelinden yapın görüşmenizi. Hem konuyu neden forum geneline açıyorsunuz ki ? Gidin herkese özel mesajla elimde X X X hesabı var Y Y Y refe diye bildirin. Neden genele konu açıyorsunuz?

Gelelim forumdan soğutma yada kindarlık konusuna. Bu düşünce inanılmaz derecede saçmadır. Daha pazar günü görüştüğüm Barış'a ne gibi bir kinim var? Yada özel mesajla takip edildiğini söylediğim EDGE'ye ne gibi bir kinim var? Heheh garip. Madem öyle bende şu andan itibaren bu konuda sizin istediğiniz karaktere bürünüp tüm mesajları incelemeye başlıyorum. Mutlaka ceza verecek bir mesaj çıkar. Hadi hayırlısı.

Not: Ağzınla değil kuş, Boeing tutsan genede yönetime almayacağım seni.

__________________
İletişim:
.