Tekil Mesaj gösterimi
31-Eki-2011, 00:53:55   #69 (permalink)
serdar
Üye
 
serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #7445 / Haz 2011
Mesaj/konu: 1.305 / 25
Ref: 7 / 302
Seviye: serdar tam bir refkolikserdar tam bir refkolikserdar tam bir refkolikserdar tam bir refkolik
Standart

JackBoot nickli üyeden alıntı Mesajı göster


Cvp veremiyorsun dimi msj iyi okumadın herhalde ...

Konuları açan sensin imzaları yazan sensin birde niye forumunda değilsin diye cvp yazıyorsun gir bak bakalım hup10 ref5 hakkında bir topik var mı ?

Ümit bu şekilde egolarını tatmin edip kendini rahatlatmaya kalkma açtığın konuları topikleri ben görmedim arkadaşlar pm attıda baktım kendini büyük görüp başkalarının emeklerini küçük göreceğine destek ol kendinide düşürme ben cvp verme hakkımı kullandım sizinde ilk günlerinizi biliyoruz kafanızı kaldıramıyordunuz yerden siteler arası çatışma yaratmak istiyorsan eski günlerimize geridönebiliriz burda yazılan herşeyi not alıp eksiklerimi gözden geçirme ve dostumu düşmanımı bulma imkani sunduğun için tekrar teşekkür ederim...

Hadi ben yatmaya gidiyorum bu akşam rahat uyuya bilirsin hup hup hup
Kaynak : http://ref5.net/bize-yazin-forum6/ha...#ixzz1cJBZJ8Uy

Uzun saatlerdir bu konuyu takip ediyorum.Bu yazıyı da yazıp yazmama konusunda çok düşündüm.Çünkü sizleri tanımıyorum.Zira ben geldiğim günlerde gittiniz.Ama belli ki gitmediniz.
Saatlerdir bu konu üzerinde yazılıp çiziliyor.Sizde düşüncelerinizi rahatlıkla ve istediğiniz gibi söylediniz.Tabi ki size verilen cevaplarla istediğiniz ortamı bularak coştunuz.Takdir etmek lazım ki hakkınızı güzel kullandınız.
Zira üzerine yüklendiğiniz kişi (ki bu sitenin sahibi olarak her yetkiyi elinde bulunduran kişidir) sizin bütün bu (bana göre haksız) saldırılarınıza karşı size fırsat vermiştir.
Bu fırsatı tamamen hakaret tarzında kullanmanıza rağmen.
Ve çok dikkatle takip ettim ki bu saldırılara nasıl cevap verecek diye.Gördüm ki hiç seviyesini düşürüp kendini yerlere atmadı.Doğrusu takdir ettim kendisini.
Ancak şunu da düşünmeden edemiyorum.
Acaba sizin sitenizde buna benzer bir yaklaşım tarzıyla konu açsaydı Ümit.Siz ona ne kadar tahammül ederdiniz?
Ve ne kadar konuyu kapatmadan devam ettirebilirdiniz?