Tekil Mesaj gösterimi
14-Ağu-2011, 21:05:15   #1 (permalink)
Susmak1
Kıdemli üye
 
Susmak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #7388 / Haz 2011
Yer: Akdeniz'den
Yaş: 22
Mesaj/konu: 2.826 / 179
Ref: 9 / 706
Seviye: Susmak1 üyeler tarafından tanınmaya başladıSusmak1 üyeler tarafından tanınmaya başladıSusmak1 üyeler tarafından tanınmaya başladıSusmak1 üyeler tarafından tanınmaya başladıSusmak1 üyeler tarafından tanınmaya başladıSusmak1 üyeler tarafından tanınmaya başladıSusmak1 üyeler tarafından tanınmaya başladı
Standart Forum İçin Önerilerim !!!
Görüntüleme:


Ref5.net artık çok büyüdü . Ve artık şifre anlamında değil başka gereksinimlere cevap veriyor.

Örneğin kaç gündür gördüğüm programlama bölümüne açılan Ref5 Tv programları . Arkadaşlar sürekli çalışıyor ama açık ve net çalışmaları yetersiz . Çünkü tek başlarına bir şey yapmaya çalışıyorlar ve yaptıkları tek başına olacak şeyler değil. Ben konuya attığım mesajı yazayım .

Arkadaşlar birlikten kuvvetten programcı arkadaşlar bir araya gelsin ortak proje hazırlayın derim.

Mesela proje hakkında herkes kanal toplasın bence t
Türkiyenin bütün kanalları ve dünyanın önde gelmiş kanalları olabilir .

Projede bilinçli çalışmalı işte denetlemesi olmalı programın normal programlar gibi bir çok özelliği olmalı bir kaç tane tv programlarından örnek alına bilir.

İsim konusuna gelindiğinde forumda anket düzenleriz sonuç çok iyi olur isimi ona göre yaparsınız. Program hakkında bölümü yaparsınız isimlerinizi yazarsınız ortak bir çalışma olduğunu Ref5.net forumu tarafından hazırlandığı belirtisiniz ve ben eminim programda 300 e yakın kanal olsun çok tutulur.

Arkadaşlar gelelim en önemli yere tasarım bence bunu tasarımcılara bırakın . Logo olsun arka teması yazı türü falan sitede çok sayıda tasarımcı var onlardan yardım almalısınız onlarında katkıları olmalı.

Açıkca söylüyorum hepsi dandik görünümlü şimdi sizde haklısınız zor diyorsunuz ama bu çalışma uzun bir sürece yayılsa harikaaa olur forum için benim diyeceklerim bunlarŞimdi benim önerim Account Team var Crackerlar var neden başka gruplarda olmasın ? Tasarımcılar , Ref5 Programcılar gibi bence artık başka konularda ref5 gelişebilir . Ve git gide dünyada adı duyulan bir site olabilir. Örneğin forumun ingilizce yönünden geliştirilebilir . Forumda eminim çok iyi ingilizce bilen arkadaşlar var diğer ülkelerede hizmet verebiliriz. Zaten veriyoruzda birazda geliştiğimizi düşünürsek daha iyi olur. Önerimlerim bunlar inşallah beğenilir. Taktir size kalmış ...


Not: Forum düşünürleri gruplarıda olabilir geliştirmek amaçlı