Tekil Mesaj gösterimi
13-Kas-2013, 20:51:50   #1 (permalink)
Leyl-u Nehar
Kıdemli üye
 
Leyl-u Nehar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #26633 / Tem 2013
Yer: Elması
Mesaj/konu: 2.927 / 235
Ref: 0 / 2482
Seviye: Leyl-u Nehar forumda seviliyorLeyl-u Nehar forumda seviliyorLeyl-u Nehar forumda seviliyorLeyl-u Nehar forumda seviliyorLeyl-u Nehar forumda seviliyorLeyl-u Nehar forumda seviliyorLeyl-u Nehar forumda seviliyorLeyl-u Nehar forumda seviliyorLeyl-u Nehar forumda seviliyorLeyl-u Nehar forumda seviliyorLeyl-u Nehar forumda seviliyor
Standart Duruma Açıklık Getiirmek Gerek
Görüntüleme:


Haliyle bilindiği gibi 6 Kasım 2013 tarihinde Futbol konusunda TAHRİK'ten ban yedim.Söz konusu durumda yöneticilerin verdiği karara saygılı olduğumu herkesin bilmesini isterim.

AMA bu konuya bir açıklık getirilmesi şart !

Banlanmamın gerekçisi belirtilen 2 konu bulunmaktadır ;

1)Recep Tayip Erdoğan ve 6-0 Yorumu

2)Bugün Günlerden 6-0

Bu konulardan 1.sinin Haklı olduğu açık , bu nedenle banlanmam ile alakalı bir itirazım olmayacak . AMA 2. konu ile alakalı büyük derece trajik sonuçlar ortada .

SORARIM Kİ ?

Ne zamandan beri tarihte yaşanmış bir maç , olay veya durum tahrik meselesi olmuştur.

İçeriğinde hiçbir alay , istek veya tenkit geçmeyen SADECE VE SADECE konunun o zamanki gazete manşetlerinin , gollerin dakikaları ve golü atan kişilerin isimlerinin bulunduğu bir konuda ceza kesilmesi komediden başka bir şey değildir !

* Bununla birlikte kuralları sınırları bildiğini zanneden ve özellikle sınırları hiç aşmayan (!) bir şahsiyetin beni şikayet edeceğini söyleyip . Yazdığı yorumu herkesin görmesini isterim .


ŞİMDİ BENİM AÇTIĞIM KONUDA KİMSEYE BEN SAP UZATTIM MI ??? HANGİSİ DAHA MASUM

EĞER Kİ BÖYLE BİR KONUNUN ; BÖYLE YORUMLARA YOL AÇACAĞI İÇİN YASAK OLDUĞU SÖYLENECEKSE .

Benimde cevabım şudur . Uçkuruğuna sahip çıkamıyorsan burada işin yok !

* Bununla birlikte ; caqlayan admin şu cümleleri yazmış :

ben ki futbolla zerre alakası olmayan biri olarak şu fanatik tavırlarınızı gerçekten çok gereksiz buluyorum
ne oluyor yani yendin de ne oldu kupa aldın da ne oldu sen ne kazandın ? her hafta 2 saatini maç izleyerek boşa geçirmiş biri olarak hayatına ne kattın bunla ?
yada tam tersi. biri senin tuttuğun takımı yenince sen ne kaybediyorsun ? cidden o kadar boş geliyor ki bana..

Kaynak : Bugün Günlerden 6-0

Futbol bir spordur , spor ise zevk için yapılır ve zevk için izlenir . Her şeyden bir kazanç sağlamak gerekmez. Ha illaki kazancım olsun diyorsanız . Ref Bahis ve İddaa'yı tavsiye ederim.

İlgi alanıza girmemesi , başkalarının da ilgi alanına girmeyeceği anlamına gelmemeli . Bunda anlanamayacak bir durum göremiyorum.

Son olarak ....

Ne benim için forum biter , nede sizin için banlanacak üye . TEKRAR TEKRAR belirteyim banlandığım için itiraz konusu açmıyorum. Neyin doğru neyin yanlış olduğu açısındaki YANLIŞLIKLARDAN bahsediyorum.
caqlayan