Tekil Mesaj gösterimi
26-Kas-2011, 03:02:33   #1 (permalink)
aactc
Üye
 
aactc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #3814 / Mar 2011
Mesaj/konu: 553 / 37
Ref: 6 / 284
Seviye: aactc forumda seviliyoraactc forumda seviliyoraactc forumda seviliyor
Standart Cezamı çektim beraat etmek istiyorum :(
Görüntüleme:


İyi akşamlar 24 kasımda bitmiş olan cezam şu an kontrol ettim ve cezalıyım rica etsem kaldırabilirmisiniz ? Ayrıca Sormak ve danışmak istediğim 2 konu var .

1.si bundan sonra benim için ceza sistemi nasıl işleyecek yani uyarılarımı almışım cezamı yemişim ve çekmişim bundan sonra kasti olmadan da olsa örneğin elimde çalışan hesap varken yine istersem ( kasıt olmadan ) nasıl bir yol izlenecek bilmek istiyorum ve ayrıca account panelimdeki kırmızı uyarı yazıları çok sinirimi bozuyor sicilimde kara birer leke olarak kalıcak mı ?

2. sorum ise bu konuyu açmadan önce dikkatimi çekti aynı benim gibi aynı konuda mağdur olan bir arkadaş daha ceza almış ve yöneticilerimiz altına açıklama olarak belirli yapılması gerekenler yazmışlar ancak o arkadaşa yapması gerektiği söylenen açıklamaları ben zaten ceza almadan önce yapıp ceza aldığım konu altına belirmiştim yinede ceza almıştım çektimde itiraz da etmedim ama ortada garip bir çelişki var

uyarıda siteye girip login olmayın jd idm kullanın. uyarılar yapılırken ve üyeler bu uyarıları dinledikleri için ceza alırlarken yöneticilerden de biraz esneklik bekliyorum ben şahsen

Diğer taraftan free olarak açılan host ve şifre check sistemini zamanında bende açmıştım ve yapmıştım ancak free olduğu için sanırım bir süre sonra yaptığım sistem silindi free domainim silindi sanırım arzumu mağruz görün ancak bu accont check işlemi tümden ref5 tarafından gerçekleştirilme ihtimali olabilir mi ?

sürçü lisan ettiysem affola...