Konu: ceza
Tekil Mesaj gösterimi
8-Mar-2012, 22:16:14   #27 (permalink)
sumeha
Üye
 
sumeha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #10963 / Ara 2011
Mesaj/konu: 1.139 / 57
Ref: 6 / 351
Seviye: sumeha hiç refi kalmamışsumeha hiç refi kalmamışsumeha hiç refi kalmamışsumeha hiç refi kalmamış
Standart

Dostname nickli üyeden alıntı Mesajı gösterKonuya müdahil olmak istemiyorum ancak söylediğiniz mevzu benle alakalı olduğu için cevap verme gereği duydum.


Ben ceza alacak takip ediyorum demedim.''Uyarıldı tekrarında ceza alacak dedim''.Öyle demediysem de öyle demek istedim.
Cezalandırmadan yana değilim.Ha bu ceza almayacağı anlamına gelmiyor.Ancak ilk yanlışında cezalandırılması için üst yönetime bildirme gereği duymadım.Hakaretini bahsettiğiniz kadar ağır bulmadım.

Ha bu benim yaptığım uygulama forumun genel işleyişini yansıtmıyor olabilir.Yönetim kişiler üzerindedir.Kanaat kullanma yetkileri zaman zaman vardır.Ben kanaatimi bu uygulamadan yana kullandım.

Burada amaç sizi değersizleştirmek diğer üyeye ayrıcalıklı davranmak değil 2. bir şans tanımak ve diğer arkadaşımızı da kazanmak isteğimdir.

hocam sizde haklısnız madem deşifre ettınız kendınızı devam edelim
orada adam resmen benım g*tmde birşeyler patlattı ve bana göre oldukça ağırdı
ayrıca dun de benzer bır haltı yıne yedı ikileyip dörtleyecekmişim 9696969 gibi nickli bırarkadaş araya gırdı sağolsun ...
madem konuya dahıl oldunuz artık cağlayan abiye de bilgi verirsiniz
ilginize tşk ederim
birinin hakaret ettığını anlamak için illaki şahsımıza yada ailemize açıkca küfür etmesi mi lazım adam resmen bize döşedi bu sizin için uyarı ıle geçiştirilecek bir mevzuysa benim içinde sorun yok ama o zaman dan beri benim içimde kaldıysa kusura bakmayın benim için bu mevzu geçiştirilemez. Sanmayın ki benim ağzım dilim yok en ala şekilde bende gerekeni sizin duymayacağınız şekilde açıkladım söyledim sadece burada yayımlamadım
edep önemli bir meziyettir. Ama o şahsiyette bu malesef yok ki incelerseniz görörsünüz
ayrıca sizin yukarıya bildirmediğiniz o hafif durum yüzünde ben artık ( doğru dürüst çalışanı tenzih ederim ) ref5 modlarına güvenmiyor ve buna istinaden forumda payaşmıyorum ama bu benim kişisel tercihimdir.Her halukarda yine de buradayım.
eğer cağlayan abi uygun görür de bu adam ceza alırsa size de konu hakimiyetini sağlayamak yorumlayamamak gorevi ihmal gibi değerlerden dolayı modluktan istifa etmek yakışır ayrıca kanaat kullanmak meselesi bazı durumlarda devre dışı olur ki burada bence kişisel hakka saygısızlık vardır benim adıma kanaat kullanma hakkı da ayrıca konuşulmalı ve kaanatınızın bana etkisine bakılmalıdır.
yine de medeni cesaretinizden ve ilginizden dolayı size teşekkür ederim.

Konu sumeha tarafından ( 8-Mar-2012 Saat 22:19:55 ) değiştirilmiştir.