Tekil Mesaj gösterimi
9-Oca-2012, 15:49:51   #1 (permalink)
Hiciste
Üye
 
Hiciste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #9200 / Eyl 2011
Yer: Ankara
Mesaj/konu: 650 / 111
Ref: 6 / 90
Seviye: Hiciste refe ref demiyor
Standart Böyle bir cıvıklık olamaz.
Görüntüleme:


http://ref5.net/bize-yazin-forum6/ge...asi-konu59156/

Bu konuda aldığım -ref cezasına gösterdiğim tepkiye tam bir açıklama gelmemesi sonucu bir yetkilinin açıklama yapmasını istemiştim, gevşek gevşek olan yönetici nekadar yetkili olduğumu anla diyere cezamı uzatmış ve bana hiç bir söz hakkı tanınmadan konu kilitlenmiş. Ref5 kendine çeki düzen versin diyorum, sözüm her yöneticiye değil kendini bilmez bir kaç cıvık insan var yazık diyorum sağdece yazık.

Forumda milleti dolandırarak, trojan atan aynı zamanda bu işi yapan kişi ekipten bir kişiye 1 hafta banlanma cezası verilirken benim yaptığım yanlış ticaret 1 ay ceza almama, daha sonra bir açıklama istememe ise 12 gün daha ceza uzatılmasına sepep oldu.

Eğer bu durum böyle sürecekse, benim üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum.
Bu forumda 2 Hafta 1 Gün 19 Saat imi geçirmişim bunun mükafatı bu olmamalı, buradaki en aktif kullanıcılardan birisiyim üyelik tarihime bakarsanız 2 Hafta 1 Gün 19 Saat çok büyük bir miktar.

Neyse, kendini bilmez bir yönetici yüzünden bu konuyu açıyorum.
Foruma daha yeni kayıt olmuş ama yönetici sanırım caqlayan veya ümit arkadaşlarından ve buna dayanarak böyle ahkam kesiyor.


http://ref5.net/bize-yazin-forum6/ge...asi-konu59156/

konuya bakarsanız nekadar gereksiz yere cezamın uzatıldıığını ve yetkili sıfatına bürünmüş bir insanın yaptığı ayıbı görürsünüz.

Sağlıcakla..
__________________

.