Konu: Ana sayfa
Tekil Mesaj gösterimi
12-Şub-2011, 04:03:52   #23 (permalink)
DeCobray
Administrator
 
DeCobray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1 / Ağu 2001
Mesaj/konu: 25 / 885
Ref: 1000 / 3161
Seviye: DeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyor
Standart

Selamlar,

Forum sitelerinde portal yani sizin anlattığınız şekilde " ana sayfa " bana hep saçma gelmektedir. Forumlarımızda zaten sınırsıza yakın paylaşım imkanı vermekteyiz. Bunu neden ikiye bölüm paylaşım alanını dağıtalım ki ? Görüyorum bazı sitelerde " portala haber ekleyin " şeklinde uyarıları. Bazılarında yazıyor "forum başlığı 1000, portal haber girişi 25 " e bu ne şimdi ? Kendi sitesini ikiye bölmek Bizim portal şeklinde bir anasayfa düşüncemiz yoktur.
Zamanında çok çok güzel bir anasayfamız vardı. ref5.net domainine geçerken kaldırdık. Biz sadece forumuz ve forumumuz ile konuşulacağız diye kararlaştırdık. Bu yüzden ref5.net adresine girince direkt olarak forum açılıyor. İllede anasayfa istiyorsanız buyrun forumhome Orada istediğiniz her şey mevcut zaten. İstatistikler kısmında da son mesajlar ve mesaj detayları bulunmaktadır.

Yazın bir değişiklik yapıp yeni bir anasayfa yaparsak eğer gerçekten üzeriz

Daha önce bozo tarafından kodlanan anasayfanın görüntüleri ekte mevcuttur.
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg wabaza1.jpg (76,7 KB (Kilobyte), 16x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg wabaza2.jpg (68,4 KB (Kilobyte), 13x kez indirilmiştir)
__________________
İletişim:
.