Tekil Mesaj gösterimi
30-Oca-2015, 21:43:12   #1 (permalink)
DeCobray
Administrator
 
DeCobray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1 / Ağu 2001
Mesaj/konu: 25 / 885
Ref: 1000 / 3161
Seviye: DeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyor
Standart 2015 ve Ref5 değişimi hakkında
Görüntüleme:


Selamlar,

Herkesin bildiği gibi eski çizgimizin uzağındayız. İstatistiksel olarak olmasada manevi olarak bu böyle. En azından benim gördüğüm bu yönde. İstatistiksel olarak hit seviyesi oldukça tatminkar olup günlük 35k tekil civarındadır. Buda orta ölçekli bir site için oldukça tatminkar bir rakamdır. Hala reklam linki alabilmemiz ve linkleri arttırmamızda bunun en büyük kanıtıdır. Mesaj sayımızda günlük 350-500 arasında seyrediyor. Bu konuda gerileme mevcut. 750-1000 civarlarını görmüştük.
Baştada belirttiğim gibi istatistiksel olarak bir sorunumuz yok. Bizim kuruluşumuz ve tepeye çıkışımız premium account sayesinde olmuştur. ref5 in son hali site tanıtım merkezine dönüştü linkteki mesajda bu durumun açıklamasını yaptım. Premium paylaşımları eskisi gibi olmayacaktır. Nasıl ki Türkiye asla Osmanlı sınırlarına ulaşamayacaksa bizde 2011 yılı gibi olamayacağız.

Eskiden belirli zamanlarda yaptığım " ref5.net sizin olsa ne yapardınız? " konusu gibi bu konuya yorumlarınızı bekliyorum.

Şu konuyuda bilin , caqlayan artık eskisi gibi burada yok. Benimde onun görevlerini yerine getirecek meziyetlerim yok. Çağlayan kısıtlı zamanı ve değişen hayatının arta kalan zamanlarında burada olabildiğince oluyor ancak bu zamanlar sizin taleplerinize yetmiyor . Kendisi eline geçen fırsatlarda istekleri yerine getiriyor. Bu yüzden caqlayan 'a serzenişler olmasın. Buranın üyeleri ve onu tanıyanlar bilirler, elinde imkan varsa yapabileceği her şeyi yada her yardımı yapar. Bana kendi yazdığı idda scripti gibi scriptleri 2018 yılına kadar bitireceğinin sözünü verdi Biraz daha bekleyeceksiniz

ANLOVE bu hafta askere gidiyor. Kendiside bu yüzden uzunca bir süre aramızda olamayacak.

Biz 2 admin forumdan yaklaşık 2 senedir koptuk. Balık baştan kokar misali üyelerde koptu. Size ne olduysa Ben üzerime düşen eleştirileri kabul ediyorum ancak sizlerde öz eleştiri yapıp, bizleri eleştirin lütfen.

Kısacası 2015 ref5 için çoğu şeyin dönüm noktası olacak bir yıl. Bu yılın şekillenmesinde desteğinizi rica ediyor önerilerinizi bekliyorum.
__________________
İletişim:
.