Tekil Mesaj gösterimi
8-Ara-2011, 22:46:13   #14 (permalink)
DeCobray
Administrator
 
DeCobray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1 / Ağu 2001
Mesaj/konu: 25 / 885
Ref: 1000 / 3161
Seviye: DeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyor
Standart

Selamlar,
Ne cezanın sebebini nede süresini bilmeden konuyu dışarıdan birisi olarak yorumluyorum.

Öncelikle küfürün edildiği forum önemlidir. Biliyorsunuz ki sonsuz muhabbette aşırı (aile,3.şahıs vs) olmadıkça argoya müsade ediyoruz. Neticede %80'i "lan" hitabını kullanan bir kesimiz. Bu müsade birazda Mizah&Eğlence bölümü için geçerlidir. Orada da aşırı değilse göz yumuluyor. Bu 2 bölümü kurduğumuzdan beridir biz dahil stres atmak için girmekteyiz. İnsanları kasmaya gerek yok. Bu 2 bölüm dışında forumun hiç bir kısmında argo sözcük kullanamazsınız. Bunun cezasıda yöneticinin küfürün ağırlığına göre vereceği karara bağlıdır. 3-30 gün arasında bir ceza verir. Bu cezada da yönetici ceza sınırını kullanıp 30 gün olarak ceza süresini belirlemiş.
Bizler (2 admin) konuya report/şikayet olmadıkça veya [email protected] adresine şikayet maili gönderilmedikçe konuyla ilgilenmeyiz. Şikayet yada mail gönderdiğinizde ise mail içeriğine göre yöneticinin savunması alınır adminler tarafından değerlendirilir ve karara bağlanır. Bu olayı futboldaki tahkim gibi düşünebilirsiniz. Son karar o şekilde verilir. Şikayet ve mail yoksa itirazda yoktur ve bizlik bir durumda yoktur.

Ayrıca kimse unutmasın ki sonsuz muhabbet dışında flood yasaktır !
__________________
İletişim:
.