Tekil Mesaj gösterimi
17-Oca-2011, 20:48:50   #5 (permalink)
DeCobray
Administrator
 
DeCobray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #1 / Ağu 2001
Mesaj/konu: 25 / 885
Ref: 1000 / 3161
Seviye: DeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyorDeCobray forumda seviliyor
Standart

Selamlar,
Yurt,kampüs,okul, internet cafe, ortak wireless gibi durumlarda kullanıcıların aynı ip adresini kullanıldığından clone tespit edilmeleri çok normal.
Size daha öncede yazmıştım, ortak olarak kullandığınız bir modem var mı ? diye.Sizde bana sadece Sagopa isimli kullanıcıyla ortak kullandığınızı söylediniz. Başka olup olmadığını sordum yok dediniz. Bende iyi niyetimle Sagopa ve sizi clone tespitinden diskalifiye ettim. O günden sonrada sizin ikinizin clone tespiti yapılmadı.
Siz her gün başka bir kullanıcı ile clone tespit ediliyorsunuz.
Bunun 2 nedeni olabilir;
1 - gerçekten clone hesaplarınız var.
2 - modeminize giriliyor.

Ben gene iyi niyetimi kullanarak sizin bu durumu düşünmeniz için ve varsa modeminize bir giriş bunun önüne geçmeniz için 3 gün nopost cezası veriyorum. Bu andan itibaren bir clone daha tespit edilirse sizinle aynı ip adresinden 1er ay ban cezası verilecektir.
__________________
İletişim:
.