Tekil Mesaj gösterimi
29-Eki-2013, 01:49:33   #31 (permalink)
ANLOVE
Yönetici
 
ANLOVE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik: #4276 / Mar 2011
Yer: İzmir
Yaş: 23
Mesaj/konu: 7.336 / 718
Ref: 0 / 6922
Seviye: ANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolikANLOVE tam bir refkolik
Standart

Beklenen oldu tartışma ortamı sağlandı amacına ulaştı. Sizin istediğiniz de buydu zaten. Ancak üzgünüm bu istediğinizi size vermeceğim.


Şunu son kez anlamanız için tekrar söylüyorum ama anlamayacağınızı biliyorum çünkü siz kendi düşüncelerinizle hareket edemiyorsunuz.


Sürekli kendi söylediğinizi kendiniz çürütüyorsunuz farkında değilsiniz.

-Ben hakaret etmedim diyorsunuz ama istemiyorum olmasın diyorsunuz.
-1. mesajınızda ben saygı duymuyorum demedim diyorsunuz 2. mesajınızda saygı duymuyorum diyorsunuz
-bir yerden sıkıştığınız zaman başka bir yere saldırıyorsunuz.

Şuandada yaptığınız bu kendi fikirlerini aslında kendiniz çürütüyorsunuz. Ben hakaret etmedim saygısızlık yapmadım diyorsunuz 5 dakika sonra ben Cumhuriyet'i istemiyorum diyorsunuz. Karar verin hangisi ?

Yada siz kendiniz kendinizi yönlendirin. Muhtemelen benim dediklerimi yine anlayamacaksınız ama bir umut umarım bu fikirlerden kurtulur ve kendiniz fikir üretebilir ve kendiniz düşünebilirsiniz. Tahmin ediyorum yaşınız küçük umarım bu hatadan kısa sürede dönebilirsiniz.

Konu kapatılmıştır. Üye banlanmıştır.